TK, TZ, MT, Holder



host - 220.183 (?)
13.1.2014 18:53

Nazdar chlapi zdravím Vás všetkých, akosi je tu mrtvo to som zasa ja, vravím si že keď je tu tak mrtvo tak že tu idem zasa napísať, potreboval by som zasa poradiť, ak máte niekto skúsenosti so štartérami, môj je akýsi nefunkčný, ešte pred dvoma mesiacmi keď som ním skúšal štartovať tak najprv robil namiesto točenia motorom taký pýskajúci zvuk, ako keby len cievka točila naprázdno, potom ešte raz a do tretice všetko dobré, až na tretí raz točí motorom, ja to asi neviem opraviť ibažeby mi to niekto do podrobna vysvetlil, a tak aj uvažujem zaplatiť opravu alebo kúpiť reduktorový štarter, máte skúsenosti?Niekto?Lebo som počul aj také "hlášky"že sú to kazové štartéry tieto reduktorové, poradíte mi ako z toho von?Čo je rozumnejšie riešenie?A ešte by som Vás poprosil o schému ako zapojiť ampermeter ďakujem Kotúľ.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
            
host - 211.38 (?), 17.4.2009 20:19

Běžná vůle, neřešte to, ta konstrukce je malinko jiná, nežli se Vám na první pohled zdá, trubka je ještě nasazena na poměrně dlouhém náboji a příruba ji zajišťuje pouze axiálně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 170.154 (?), 26.4.2009 18:29

Chtěl bych se zeptat jak je to s pákou závislosti pojezdu. Měji jsme ji ve střední poloze a byla zajištěna západkou. Dnes při tahání se škrabaly jen přední kola a dozadu se netočil ani kardán, je to normální? Pak se mi tam podařilo dát podle návodu pojezdovou závislost a pohoda. Dále nás trápí problém se spojkou. Když lehce zmačknu spojkový pedál ozve se od spojky malá rána nebo spíše divné cvaknutí. Věděl by někdo co by s tím mohlo být?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 72.223 (?), 15.7.2009 18:40
páka závislosti pojezdu je ve stredni poloze nezavisla na motoru (tzv. vypnutá). povytahnete li-li dozadu je to závislost pojezdová (se zapnutou zadní rozvodovkou je to pohon 4x4). Pokud je pohon vzadu vytažený (vypnnutý) je normální a logické, že se netočí ani kardan a to ani při jízdě. Pokud páku posunete vpřed. stává se kardan pohonem náhonového hřídele nezávislého na rychlosti pojezdu (tzv. motorová závislost)!!!POZOR OVŠEM!!! Při motorové závislosti je nezbytně nutné aby byl pohon zadních kol vypnut (4x2) jinak hrozí poškození motoru a zadní rozvodovky a minimálně si v této konfiguraci zbouráte něco v kůlně. Jinými slovy: když máte zapnutou náhonovou hřídel, nesmí být zapnutá zadní kola. Přeji mnoho úspěchu. JK
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.135 (?), 16.8.2012 11:05

nelepe tim samym typem je stale vprodeji jako nahradni dil na slavie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 6.1.2014 19:51

Baterie se nesmí odpojovat, pokud je altelnátor v chodu, je možné, že se vám podařilo odpálit diody v usměrňovacím můstku.Bez přeměření více neporadím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.183 (?), 11.1.2014 19:38

Nazdar majstri, chcem sa poďakovať pánovi meno neviem lebo ho neuviedol, je tu len napísaný ako hosť, poradil mi pri zapojení alternátoru, kontrolku som "odkostril"a mal som zle dva vodiče v spínacej skrinke oddelene, mali byť spolu vodič 54 s regulátora dal som ho spolu s vodičom od kontrolky do 15-tky, je to správne podľa schémy ktorú mi pán poslal, skúsil som to naštartovať pri ubraní plynu kontrolka začala svietiť pri pridaní akonáhle sa otáčky motora zvýšili tak pekne zhasla, tak by to malo byť v poriadku nie?Chcel by som sa poďakovať aj pánovi Kohoutkovi ale moc nemám za čo vy ste mi moc neporadil akurát ste ma postrašil že som asi odpálil diody, ale v každom prípade tiež ďakujem za snahu, ja neviem ako sa to meria nie som autoelektrikár ani nič podobné len som vedel že mi nejde dobíjanie tak som to chcel skúsiť, no nakoniec sa to podarilo, som veľmi rád že sa dajú informácie zohnať aj takto, ešte raz ďakujem, a ešte by som sa spýtal či je to v poriadku tak ako to je zapojené tak ako som to opýsal v tomto príspevku alebo sa mám niečoho obávať?či to treba nieako premeriavať?Kotúť

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 220.183 (?), 13.1.2014 18:53

Nazdar chlapi zdravím Vás všetkých, akosi je tu mrtvo to som zasa ja, vravím si že keď je tu tak mrtvo tak že tu idem zasa napísať, potreboval by som zasa poradiť, ak máte niekto skúsenosti so štartérami, môj je akýsi nefunkčný, ešte pred dvoma mesiacmi keď som ním skúšal štartovať tak najprv robil namiesto točenia motorom taký pýskajúci zvuk, ako keby len cievka točila naprázdno, potom ešte raz a do tretice všetko dobré, až na tretí raz točí motorom, ja to asi neviem opraviť ibažeby mi to niekto do podrobna vysvetlil, a tak aj uvažujem zaplatiť opravu alebo kúpiť reduktorový štarter, máte skúsenosti?Niekto?Lebo som počul aj také "hlášky"že sú to kazové štartéry tieto reduktorové, poradíte mi ako z toho von?Čo je rozumnejšie riešenie?A ešte by som Vás poprosil o schému ako zapojiť ampermeter ďakujem Kotúľ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 229.11 (?), 6.1.2014 20:16

baterka se nesmi odpojit za chodu a kontrolka nesmi byt ukostrena


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.183 (?), 7.1.2014 18:35

Dakujem za rady, vyskušam a dám vám vedieť, dnes som prišiel neskoro z práce bola už tma..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.157 (?), 12.7.2009 20:46
Zdravim prosim vas neviete niekto utahovaci moment srobov hlavy valca na T4K10?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika