TK, TZ, MT, Holder



host - 184.98 (?)
20.7.2010 11:26

Zdravím pánové podědil jsem traktůrek TK4-10 a jelikož jsem k němu dostal i mnoho luk a zahradu potřeboval bych to nějak síct a zvažuji mulčovač. Chtěl jsem poprosit jestli si ho někdo z vád už nevyrobil, a jestli ano zda by mi mohl nějak pomoci, je mi jasné že jsou věci které musím koupit viz hřídel s kladivy nebo noži Y, a úklovou převodovku. Jen mě zajímá jakou převodovku a poměr mezi převody? Traktůrek má tuším že jen 13 koníků což je na většinu mulčovačů málo, chci mulčovač 90cm aby to utáhl. Mám doma MF 70 s mulčovačem ale za tou bych se naběhal a momentálně potřebuje opravu(gufera) :-(  Mohl by někdo pomoci moc moc prosím. díky za jakoukoliv pomoc

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43   
                  
host - 184.98 (?), 20.7.2010 11:26

Zdravím pánové podědil jsem traktůrek TK4-10 a jelikož jsem k němu dostal i mnoho luk a zahradu potřeboval bych to nějak síct a zvažuji mulčovač. Chtěl jsem poprosit jestli si ho někdo z vád už nevyrobil, a jestli ano zda by mi mohl nějak pomoci, je mi jasné že jsou věci které musím koupit viz hřídel s kladivy nebo noži Y, a úklovou převodovku. Jen mě zajímá jakou převodovku a poměr mezi převody? Traktůrek má tuším že jen 13 koníků což je na většinu mulčovačů málo, chci mulčovač 90cm aby to utáhl. Mám doma MF 70 s mulčovačem ale za tou bych se naběhal a momentálně potřebuje opravu(gufera) :-(  Mohl by někdo pomoci moc moc prosím. díky za jakoukoliv pomoc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.158 (?), 29.10.2011 16:52

Dobrý den,

náhodou jsem narazil na tuto diskuzi. Mám takový "problém", v kůlně mám traktor bez výrobního šťítku - viz. foto.

Kdyby někdo věděl, potřeboval bych zjistit přesný typ. Nevím, jestli je to TK14, 10, nebo TZ4-K14, nebo jiný model??

Dále, kolik by (velice přibližně) mohla být cena takového traktůrku? Chtěl bych jej prodat a vůbec se v tom neorientuji.

Předem moc děkuji.

Poraďte prosím co je to za traktor?
Poraďte prosím co je to za traktor?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 29.10.2011 21:55

Co je to zač, nemá z hlediska prodeje až takovou váhu, ale dle fota vidím jiný problém, chybí olejové(hydraulické)čerpadlo, zadní pneu jsou obráceně, kampak se nám zatoulala kapota motoru?Jistě by na něm mělo být výrobní číslo, tak se nejlépe zjistí, co je to za typ, takže ještě třeba zapátrat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.158 (?), 4.11.2011 17:53

Právě že jsem koukal a štítek na něm nikde není. Jinak zadní pneu je sice na jednom kole obráceně... ale asi není problém přehodit, o utrženém hydraulickém čerpadle vím. Proto traktůrek budu prodávat pod cenou. Abych jej ale mohl nabízet, potřeboval bych vědět přesný typ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tadeas - (1) - 89.33 (?), 31.1.2013 11:03

zdravim vsechny tady par fotek

radlyce
radlyce
radlyce
radlyce
les
les







Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.64 (?), 19.2.2014 21:01

Moje vynovené TK-čko

TZ4K14
TZ4K14
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 138.197 (?), 25.2.2014 18:03

zdravím uživatele tk, mt.my máme starou frézu slavia 1d80 a pokukujem po TK-čku a nebo MT8 132.2---určitě si pročtu tady vaše příspěvky abyl nabyl nějaké zkušenosti, ale poradíte mi na co se zaměřit při koupi?samozřejmě si vezmem sebo mechanika, ale žádky moudrý z nebe nespadnu, tak budu rád za jakékoliv rady.děkuji Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.64 (?), 2.3.2014 13:21

kultivátor

TZ4K14
TZ4K14
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  41,  42,  43   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika