TK, TZ, MT, Holder



host - 90.25 (?)
3.11.2009 23:11

Zdravím všechny nadšence a kolegy. Mám potíže se vstřikovacím čerpadlem. Občas začne trucovat a přestane dávat. Po demontáži ze skříně stačí při nastavené max dávce 1-2 stlačit kladku (ta co jede po vačce). Okamžitě se zase chytne a maká. Už mne ale nebaví to furt rozdělávat. Neví někdo co by to mohlo být? petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43   
      
host - 72.68 (?), 22.9.2009 8:28

Pokud máte na mysli 2-montáž, tak tu jsem dělal letos na jaře. Mezi disky jsem stočil pasovinu, do kol nadělal díry a spojil. Šrouby jsou mezi disky ještě podložené (trubka uříznutá na míru), aby se disky při stahování neohnuli moc. V lese se nepropadám a TZ4 nyní vypadá a funkuje jako lesní mašina, ne jako prdítko na zahradu. Je to 2-válec Slavie. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.25 (?), 3.11.2009 23:11

Zdravím všechny nadšence a kolegy. Mám potíže se vstřikovacím čerpadlem. Občas začne trucovat a přestane dávat. Po demontáži ze skříně stačí při nastavené max dávce 1-2 stlačit kladku (ta co jede po vačce). Okamžitě se zase chytne a maká. Už mne ale nebaví to furt rozdělávat. Neví někdo co by to mohlo být? petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 47.36 (?), 5.11.2009 20:11

Poradim vam jednoduse, pořidte druhe, repasovane vyjde asi na dva tsíce je to plnohodnotna nahrada protoze je vyměněn cely element, který vám asi zadrhuje-unavena pružina, přidřené,dá se sehnat i samostatne ale nedoporučuji provádět amatérsky doma.je to opravdu pro odbornou montáž, vše musí být správně načasováno, navíc je potřeba spec. nářadí.Nové bych nehupoval je zbytečně drahé.Při montáži je potřeba nastavit předvstřik, dela se to těma hlin. podložkama, kapiláru udělate třeba ze starého teploměru, předvsřik 1.8-2mm.Je také dobré nastavit max. dávku abynebyla moc malá, ale ani příliš moc velká, s nesprávným předvstřikem to muže mít až katastrofální následky, vim že seto dělá od oka a sluchu zkušený mechanik je toho schopen ale aby vám dobře sloužil je třeba se tomu trochu věnovat, mnoho zdaru, Lada.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 47.36 (?), 5.11.2009 20:17

Apropo zapomněl jsem dodat že regulátor a celý mechanismus musí být také v pořádku, aby něco nezadrhovalo nebo nevyskakovala páka z hřebínku ale v tom chyba nebude zvlast když jinak jede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 128.2 (?), 14.11.2009 19:00

Nevíte někdo na jaký tlak oleje je seřízený rozvaděč u tz 4k 14.předem díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.36 (?), 14.11.2009 20:23

Dobry den, tlak by mel byt 80 mpa, pokud do nej nekdo nevrtal.Lada.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.2 (?), 18.11.2009 18:52

dobrý den.máte někdo zkušenost se štípačkou poháněnou čerpadlem z malotraktoru.Dává to čerpadlo dostatečný tlak?Díky za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.36 (?), 18.11.2009 20:31

pro pohaneni stipace dava dostatecny tlak, jen to chce dobry remen, pri vyssim zatizeni rad prokluzuje, ale osobne bych to takto neresil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.25 (?), 18.11.2009 23:02

Děkuji za rady. Předvstřik jsem nastavil už při první rozborce. Patrně máte pravdu s unavenou pružinou. Vzhledem k pulzaci nafty na výstupu jsem to typoval na zaseklý ventil. Dělám už 20 let rotační čerpadla, a značnou část moderních vstřikovacích systémů nafty, takže vím, že do něčeho bez výbavy a znalostí nemá cenu lézt.  Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 104.160 (?), 14.3.2010 13:08

nemohl by jsi být k té montzáži konkrétnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika