TK, TZ, MT, Holder



Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?)
18.1.2009 19:37

Zetora jsme si pujčovaly, když jsme neměly Vineu.Já tahám oba dva návěsy malotraktorem.S tím větším jezdím jen v dobře přístupném terénu a vozím na něm jen suché dřevo protože když to naložím mokrým dřevem tak je to dost těžký a malotraktor je na to lehký.Raději jezdím s tím menším a vím že vždy vyjedu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                  
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 18.1.2009 17:16

Ten návěs není bržděný, jelikož to vpohodě ubrzdím.Malotraktor má čtyři kotoučový brzdy.Když naložím na výšku klanic tak jsou tam rovný dva metry, ale když se udělá čepice tak je tam přes dvaapul metru.Ale ještě mám jeden návěs který jsme tahaly zetorem a tam naložím skoro čtyři metry, ale na něm vozím jen suché dřevo.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fandap - (6) - 62.35 (?), 18.1.2009 18:50

Je ten druhý návěs ten z Vaší předchozí fotografie?

Taháte ho Zetorem, protože by ho malotraktor neutáhl?

fanda

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 18.1.2009 19:28

Lukáší ten vozík co jsi na něm předělával náboje s kolama se mně moc líbí. Jezdíš do lesa sám, a nebo s někym? Já jezdim s otcem a zatim používám vozík za auto s pridělanou sedačkou, sehnal jsem originol vozík za TK a mám docela problém jak to vyřešit.  Jestli se mohu zeptat, v kterém koutu naši republiky pracuješ s tak krásnou technikou?Já v okrese blansko, poblíž známého poutního mista křtiny. TK používám hlavně pro prácu v lese tak určitě budu přinášet aktuální foto hned jak se rozjaří. Ještě mám pár fotek nějáký malích ůprav TK tak mrkněte.

alternátor š 120
alternátor š 120
koncovka výfuku
koncovka výfuku
Bez názvu
Bez názvu
žhavení
žhavení
palubní deska
palubní deska
ovládání zadního náhonu z místa řidiče
ovládání zadního náhonu z místa řidiče
rozšíření náprav , do lesa super
rozšíření náprav , do lesa super
čidlo teploty válce motoru
čidlo teploty válce motoru
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 18.1.2009 20:06

Ty úpravy na tvém Tk jsou skvělé, smekám před tebou.Je vidět že si stím dokážeš pohrát.Já jezdím do lesa taky s otcem a řešíme to tak že jezdí autem s přívěsem a naložíme tam taky trochu dřeva.Já bydlím v malé vesničce šest kilometrů od Plumlova (okres Prostějov) Ps:Jestly by ses chtěl přijet podívat na ten návěs tak vtom nevidím žádný problem ze Křtin to není zas tak daleko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 18.1.2009 21:38

Lukáši děkuji za nabídku, ale vlek už mám jen musim nějak vyřešit to sezení pro spolujezdce, většinou místa kam jezdi se z osobákem nedostanu a sám do lesa s motorovkou nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.205 (?), 18.1.2009 21:19

Dobrý večer úpravy co máte se mi moc líbí havně to rozšíření náprav mám totiž taky tkáčko a taky ho používám v lese a na vyhrnování sněhu. Chci se ale hlavně zeptat když jste takový kuti jestli nemáte plánky na štěpkovač? díky Svatˇa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 18.1.2009 21:29

Plány na štěpkovač nemám a ani o něm neuvažuji, topim puze v krbu a do toho se to moc nehodí, skus poprosit lukáše ten asi něco má.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
joža - (1) - 226.5 (?), 4.8.2009 12:30

potřebuji rozšířit nápravy na TZ4-K14 do vinice, můžete zaslat návod na výrobu nástavců resp.výkresovou dokumentaci?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 18.1.2009 19:37

Zetora jsme si pujčovaly, když jsme neměly Vineu.Já tahám oba dva návěsy malotraktorem.S tím větším jezdím jen v dobře přístupném terénu a vozím na něm jen suché dřevo protože když to naložím mokrým dřevem tak je to dost těžký a malotraktor je na to lehký.Raději jezdím s tím menším a vím že vždy vyjedu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fandap - (6) - 93.126 (?), 19.1.2009 10:47

Mám vlek Rehos sp3 u kterého je udávaná nosnost 1,8 t.

Agroservis prodává konstrukčně stejný vlek s vyššími bočnicemi, u kterého udává nosnost 2,8t.

Nevím, kolik si mohu na vlek dovolit naložit a kde má Vinea nejslabší místo?

Pokud vlek přeložím, projeví se to tak, že malotraktor bude jen hrabat a ani se nepohne?  Nebo je 36 HP tak silný, že se poškodí kloub a kardanová hřídel (nebo něco jiného)?

Zkoušet naostro se mi to nechce a tak se ptám.

fanda

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika