TK, TZ, MT, Holder



tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?)
27.1.2009 20:22

jo už to de..dík musel jsem se znova zaregistrovat

Bez názvu
Bez názvu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
               
host - 169.122 (?), 26.1.2009 10:46

naštěstí mě udělal výbrus do druhého dne jeden šikula ze Žlebů..věděl o co Go, že nejsem první a cena byla rozumná..nic jiného to neodneslo..jen mě dali trochu zabrat jehly na ojnicijedna se někam přilepila a než jsem jí našel vynadal jsem celé rodině že se tam motaj a určitě mě jí ztratilije to už 7 let a šlape, ale pořád kontroluju ten filtr a trubku..filtr je blbě udělanej, nevím jak to maj ostatní... jak říkám když je trubka ucpaná tak se to pozná jen při velké zátěži a po delší doběbohužel pozdě... já jel s fůrou písku 5-6km

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
franta2 - (8) - 73.191 (?), 26.1.2009 17:58

Ja s tím mazáním mám na tk 10 opačný problem. netěsní výfuk a pul trakturku od černýho oleje. jednou sem taky zadřel, ale to odešlo olejové čerpadlo. Tak si říkám, kdo maže ten jede. Na jaře to nějak dořeším. S mazáním sem neměl, až na to čerpadlo žádný problem. škoda že se nějak nedá vyřešit kontrola mazání za jízdy. Větší sranda je když na jaře chytne karbon ve výfuku, a žhavý začne lítat ven. Už sem několikrát hasil škarpu kolem cesty. Od té doby vozím petku s vodou a když jde z výfuku modrej dým tak chladim výfuk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 106.146 (?), 5.2.2009 19:31

Nemazete klepeto - na filtr se vykaslete ten je v poradku a na mazani nema defakto vliv.Teda - pokud je zasrany nebo ucpana trubka zustavaji sracky v predni skrini a to je problem - zacpany mazaci lis. Ten je potreba vyndat skrin vyplachnout lis rozebrat a vycistit je tam sroubek a ten mirne pritahnout max 1 ot radej pul.Vyplati se koupit novy -asi 3500kc - zvlast pokud je to starsi datum a je puvodni.Je zde ztratove mazeni pres valec a vyfuk musi byt mirne mokry jinak je zle.Poku z nej jde moc oleje tak jsou v prcicich krouzky valec atd.Nebo ten sroubek nekdo moc pritah ale tomu neverim.Delam tyhle prky pres tricet let.Jinak hodne uspechu.Zdravi Lada.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 5.2.2009 19:45

díky už jsem to koupil bylo to přesně ono

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 106.146 (?), 5.2.2009 20:39

Tady je asi problém v maximalni davce nafty. Do cejchované odměrné nádoby odměříme sto vstřikú, tu dávku si ted nepamatuji, je v příručce popř. uveřejním.Šteluje se to šroubem pod nálevkou oleje pod kryty řemenú.Olejový filtr samozřejmě měnit a sítko na spodu klik. skříně čistit.Nemáte někdo jednoduchý návod na štěpkovač za TK.Díky Lada. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 22.34 (?), 26.1.2009 11:41

Mám Holder A10 r.v. 1956 a prosím o informaci jaké oleje a v jakém množství mají být v převodovce (případně další náplně). Pokud by byl nějaký popis i s obrázkem (vypouštěcí, kontrolní) bylo by to super

Dík za info

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 26.1.2009 21:32

Zdravim

Nevim jaké máte zkušenosti s navazováním rychlostních stupńů nasebe u TK ale já špatné. Jednička, dvojka, trojka pomalá , potom velký skok na čtyřku.

Dnes jsem zjistil že se dá bezproblému v AGROSEVISO PŠ sehnat soukolí třetího převodového stupně, které je rychlejší a tudiž to řeší alespoň pro mne již zmíněný problém. Cena bez práce 2500,-

Jdu dotoho, jediné negativum celé věci pulit převodovku.

Dotaz: máte s tim někdo zkušenost? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 26.1.2009 22:40

Je to staronová věc, kdysi tam ten převod byl, pak se přešlo na pomalejší trojku a kola skončila ve šrotě, teď Vám je slavnostně za hříšný peníz nabízejí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 27.1.2009 20:22

jo už to de..dík musel jsem se znova zaregistrovat

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 28.94 (?), 1.2.2009 15:46

zdravím, už jste pořešil? mam A10 doma taky tak mohu nafotit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika