TK, TZ, MT, Holder



petr a kuba - (22) - 58.241 (?)
21.1.2009 21:23

Závaží používám krátce, původně jsem jezdil bezzávaží, ale co jsem ho namontoval na všechna kola nepozoruji žádný rozdíl v brždění.

Pokud člověk nejezdí bez kvaltu a nenechá to rozjed, nevidim problém.

Jediný problém co jsem zpozoroval, je že co jsem poprázdnu jezdil na čtyřku to už není pravda, přecejenom je to závaží!!!

Ale v tahu na silu je to poznat, určitě je nesundám. petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
franta2 - (8) - 73.191 (?), 20.1.2009 14:20

s tou mechanickou brzdou sem to řešil taky. už sem o tom psal tady v dubnu. ale nějak se to neosvětčilo. lanko od kliču brzd vlečky, pak kladka a lanko z bovdenem od zavěsu k ruční brzdě pod sedačkou. problem sou vule a propojování. když to dotáhnu aby to brzdilo, tak to zase těžko zpojím na kladce. tet to mám pořád odpojený, nemám na to nervy. když to chci zpojit tak napřed vytahnu bovden z uchycení, aby se to celé povolilo, pak nasadím kladku na lanko od kliču a tyčkou to našponuji, abych dostal bovden zpatky do uchycení. čím to je víc dotažené tím to jde huř. na jaře se to pokusím vyřešit, nebo mi někdo poradí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 20.1.2009 21:13

Tak vidím, že ty problémy s bržděním vleku mají všichni!!!  

Budu se snažit něco vymyslet a pkud mě něco napadne, určitě dudu informovat. Docela by mě zajímaly fotky pana Jakla jak předělal originál vozík na nájezdovku, jestli se ještě ůčasní tohoto fóra , budu rád když je zveřejní. (zhruba před rokem o tom psal)  děkuji

Pánové kdo něco máte pochlubte se, nestyťe se , čekáme nato a jsme připraveni připojit reakci dik petr

foto veletrh brno 2008

veletrh 2008
veletrh 2008
 muj syn kuba
muj syn kuba
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 20.1.2009 21:29

Tady posílám foto mého předchůdce viney.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 20.1.2009 21:40

Lukáši teď jsem všim na tý fotce toho TK že ji použil k brždění traktoru "váh" je to lepší než klasické lanko? petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 20.1.2009 21:44

Nazdar Peťo

Známý mi to právě poradil, on to na své Tk má a je to lepší.S lankama jsem se nemohl pořádně domluvit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.21 (?), 21.1.2009 18:29

Zdravím všechny, mám MT8 132.2 a ten má ovládání zadních brzd táhly a funguje to bez problémů, seřizování je řešeno "stahovačkou" která se zajišťuje matkou, už sem dával nové obložení potom stačilo seřídit zajistit s vesele brzdit. Chtěl bych se zeptat jak to brzdí, když je závaží na předních kolech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petr a kuba - (22) - 58.241 (?), 21.1.2009 21:23

Závaží používám krátce, původně jsem jezdil bezzávaží, ale co jsem ho namontoval na všechna kola nepozoruji žádný rozdíl v brždění.

Pokud člověk nejezdí bez kvaltu a nenechá to rozjed, nevidim problém.

Jediný problém co jsem zpozoroval, je že co jsem poprázdnu jezdil na čtyřku to už není pravda, přecejenom je to závaží!!!

Ale v tahu na silu je to poznat, určitě je nesundám. petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.33 (?), 30.1.2009 19:08
chci se zeptat jestli je to velky rozdil mezi tekackem a vineo, kromně ceny, spiše v pracovnich podminkach a co se týče kvality,
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 31.1.2009 9:24

Určitě tam rozdíl je, já používám Vineu 30Hp Comfort hlavně v lese a schopnosti TK a Viney jsou tam velmi poznat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.33 (?), 31.1.2009 18:11
a nejake poruchy byly zaznamenany protože tekačko je nezmar ja bych taky šel do viney ale slyšel jsem že ty motory jsou dost poruchove ale nikoho neznam kdo ji ma aby se podělil o skušenosti, ja ji taky chci použivat v lese pro domaci učely...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika