TK, TZ, MT, Holder



jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?)
10.1.2009 9:05

Nádherný stroj.Pane Lukáši, vy jej sám vlastníte? Díval jsem se na stránky Agroservisu a ta cena je taky přijatelná - oproti na stejném principu fungujícím drtiči DH10 od Rojka za který chtějí 80tis.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
               
Jakl Jaroslav - (24) - 7.16 (?), 8.1.2009 20:45

Ještě k vypínání přední nápravy-každá TZ4K14 vypínání na předku neměla tu co máme mi zrovna né a je to opravdu škoda, protože takový stacionární pohon se změnou rychlostí na hřídeli a hlavně směru otáčení je perfektní.Dalším problémem je žhavení na fóru nasetraktory je dokonce typ svíčky, který pasuje do válce TZ4K14,ale opět pozor né do všech typů do našeho opět né a pokud by někdo chtěl mohu nabýdnout tuto žhavící svíčku.Mi naštěstí problémy se startem nemáme v zimě krom prohrnování tolik nejezdíme, ale stačí přidat plyn a zamačknout čudla popřípadě ho po chytnutí ještě přidržet a paráda do -10 stupňů natočím pak nejezdím přimrzl bych k sedačce.Jinak téma se nám rozjelo, to se mi líbí, ale co nějaké úpravy či nářadí které jste udělali, ale popište z čeho je, jaké díly a tak.Dík všem a opožděně hodně štěstí v roce 2009 tékáčkům a řidičům čest

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 11.107 (?), 8.1.2009 21:05

Při dotazech na žhavení k TK nebo TZ by jste mohli uvést co máte za motor. Někdo má už Slávii jiný ještě dvoutakt 1D...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 9.1.2009 15:12

Zdravím:

v Agroservisu vyvíjejí nový drtič dřevního odpadu, který dělá špalíky 6-10cm dle otáček vývodového hřídele.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Prototyp drtiče
Prototyp drtiče
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fandap - (6) - 62.35 (?), 10.1.2009 8:29

Pane Lukáši, jak se zpracovává drtič mokré dřevo? Třeba čerstvé smrkové větve? Na fotografii je zřejmé, že suché větve se lámou. Mokré větve jsou ale houževnaté a přelomit nejdou snadno. Jsou břity dostatečné k oddělení jednotlivých kousků?

Děkuji, fanda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?), 10.1.2009 9:05

Nádherný stroj.Pane Lukáši, vy jej sám vlastníte? Díval jsem se na stránky Agroservisu a ta cena je taky přijatelná - oproti na stejném principu fungujícím drtiči DH10 od Rojka za který chtějí 80tis.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 10.1.2009 10:38

Opět nic nového pod sluncem, pouze jinak provedený lamač klacků ala Rojek, sice za menší cenu, ale opět se všemi nectnostmi.Slabé a houževnaté větvičky to neumí, neboť způsob, kterým se dřevo dělí to neumožňuje.V tomto směru je klasické provedení štěpkovače určitě lepší, nehledě na to, že mi kratší štěpka vyhovuje co se týká další manipulace více.Docela by mne zajímalo, jak se nechá s takto hrubou hmotou rozumě manipulovat a čím.Nějak si ani nedokáži představit způsob jakým bych plnil Viadrus, což se štěpkou okolo 4 cm za pomocí násypky docela zvládám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 10.1.2009 13:12

Zdraví

Já jsem testoval jen ten prototyp a na něm byla mezera mezi noži nechaná 1mm, tak slabé větvičky to jen nalomilo, ale teď už jej dělají na 0,2mm od sebe tak to zvládne i tenké větvičky.Mokré haluze to taky zvládne, já dělal dlavně suchý lesní odpad na zimu na topení.Pod drtič jsem si dal plastový kýbl a drcené špalíky jsem pak vysypal do vlečky nebo do plošiny.Jelikož nemáme kotel ze zásobníkem tak se s tím přikládá dobře a nedělá to žádný problémy.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jakl Jaroslav - (24) - 6.84 (?), 9.1.2009 15:55

motor je dvoutaktní dislový jednoválec 1D 90 TA pravděpodobně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.1 (?), 10.1.2009 18:17

čau utahne mt8 132.2 naves Ans 1500 nema stim v kopcich problemy dik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 226.5 (?), 12.1.2009 12:54

Poradí mi někdo jaký mulčovač mám použít za TZ4-K14,nožový-vertikální, nebo kladivkový-axiální pro použití ve vinici na drcení trávy a ostřihaného jednoletého dřeva révy v meziřadí.Můžete uvést typ?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika