TK, TZ, MT, Holder



host - 144.242 (?)
2.1.2009 16:52

z vasich slov je mi jasne ze pri dane rychlosti na zpatecku bude problem uhlidat to, pridejte skusenosti dekuji fanda 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?), 1.1.2009 10:23

A co zkusit štěpkovač od Bystroňě Pirana - píšou o něm že je na výkon traktoru od 10kW. Anebo ten samý typ štěpkovače (na principu ostrého šneku) vyrábí strojírna JBL Licibořice (odkaz sem dávat nebudu, stejně by ho smazali) Tenhle štěpkovač tam nabízí za 30.000Kč i s DPH, u Bystroňě je za 32990+DPH. Já o štěpkovači taky vážně uvažuji, budu se rozhodovat mezi těmito dvěma. Mám malotraktor MKS FS254 (výkon 25HP) Ten od Bystroňě jsme měli půjčený  a 4 lidi měli co dělat aby to stíhali krmit větvema , jeho majitel to používá se Zetorem 25A a úplně v pohodě.

Pirana
Pirana
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.240 (?), 11.1.2009 13:24

Dobrý den,

pokud mohu připojit svůj názor a hlavně zkušenost, tak jedině JBL. Pan Blažek to má vymakané a Pirana je proti jeho štěpkovači ořezávátko. Navíc Bystroň má letmo uložený šnek! Celková konstrukce je u JBL mnohem robusnější (pro TK možná nevýhoda - hmotnost) ale také bytelnější. Šnek je na konci v kluzném ložisku. Já ho používám za Zetorem 6945. Původně jsem o Piraně uvažoval. Nakonec jsem ale koupil u pana Blažka. Když jsem pak Piranu viděl na výstavě, byl jsem rád ze svého rozhodnutí a očividně mě zklamala. Kdybych se rozhodl pro ni a jel ji koupit, nakonec bych to neudělal. Skutečně to nejprve porovnejte v reálu. Kdybyste chtěl nějaké fotky či info, mohu poskytnout. Štěpkujeme ji 3 roky.

JN

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 8.2.2009 20:54

Dobrý den, dlouho už uvažuji o štěpkovači PIRANA ale Váš článek o tom, že je to ořezávátko mě nutí k porovnání, vijma ceny která jasně mluví ve prospěch JBL o tomto stroji nic nevím a tak si Vás dovoluji poprosit o nějaké foto. Moc děkuji P.K pkmejl@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.122 (?), 12.7.2010 23:55
Mám piranu 3 týdny, semlel jsem kdeco (asi 4 tuny haluzí) a zatím naprostá spokojenost. Teďka se ještě musím naučit těma štěpkama topit. Cena se dá usmlouvat. Prijďte se podívat- Horní Bludovice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 35.21 (?), 1.1.2009 16:16

Dobry den, na tento malotraktor se prodavaji nastavce na kola, po jejich namontování má rozchod 120 cm a tak se prooravaji 3 řádky najednou, nejlepsi je používat sazeč, třeba i babosed akorát je trochu problém, že u traktoru nejsou redukce a tak ten co sází se dost namaká. Záleží kolik toho budete sázet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 144.242 (?), 2.1.2009 16:45

dekuji za tuto smerodatnou radu ohledne rozchodu kol, tak to by chom meli, ale vy asi nemate skusenost jak zasypat brambory polozene do radku traktorem mt8...,krome sazece, skuste pridat jeste nejakou kombinaci nedalo by se neco vymyslet? dik fanda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 144.242 (?), 2.1.2009 16:49

nedalo by se otocit zarizeni na delani radku tak aby na zpatecku napr. zasypovalo?  to je teorie ale horsi to bude v praxi, co vy na to, prosim poradte, dik fanda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.242 (?), 2.1.2009 16:52

z vasich slov je mi jasne ze pri dane rychlosti na zpatecku bude problem uhlidat to, pridejte skusenosti dekuji fanda 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.21 (?), 2.1.2009 19:33

Jednou sem to videl sazet pluhem tzv.sakovakem co byl za koně, tak ze se udelala brazda do ni se daly brambory, pak se jelo po vrchu a brambory se zaklopily, pak dalsi brazda normalne, pak dalsi do ktere se sazelo, ALE spatne drží rovina protože jezdíte povrchu vedle brázdy a pak se do ěch řádků asi nedostanetekdyž budete chtít oborávat. Proč nechcete sazeč?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.21 (?), 2.1.2009 19:38

A na zpatečku toho moc neutlačíte, je to kloubák a při tlačení něčeho těžkého se rád láme v kloubu a nedoženete to ani volantem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika