TK, TZ, MT, Holder



Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?)
23.12.2008 23:30

Servo na TK můžu vřele doporučit, nemá to chybu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
         
host - 58.241 (?), 7.11.2008 20:13

petr "Petarda" dale -- pepe

Pánové delší dodu sleduji tohle zajímavé fórum a musím před vámi smeknout. I já jsem šťastným majitelem TKáčka, které jsem pořídíl za 10000,- ale ve stavu připraveném k zešrotování, akorát mě mrzí že jediné fotky již zmíněného vraku jsem měl v mobilu, který už nemám. V brzské době se zde pokusím umístit fotky svého krasavce. Fandím vám všem a vašim strojum PePe.    PS: scháním originál vlečku za TK-brno - jižní morava

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 123.216 (?), 13.11.2008 17:13

Zdar Laďo, dal si mu pekný kabát. Tá predná maska vyzerá super. Prezrel si mu aj črevá v akom sú stave? Prečo si tam nedal ten dvojvalec, videl som ho v inzercii na predaj. (peťo TK)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 124.100 (?), 14.11.2008 18:41

Zdravím,!

Ten dvojvalec som mal v pláne dať do toho TK, ale videl som jedno TK (bolo na predaj, a chcel som ho kúpiť),tiež malo ten istý 2-valec ako som predal.Ale bol na ňom prasknutý blok (po celej dlžke motora, takže zvariť to nepripadalo do úvahy),a tiež, pravdepodobne váhou motora a nárazom boli vytrhnuté štifty z prevodovky.Predávajúci to vysvetloval tým, že mu zdvihlo predok traktora a vtedy mu praskol ten blok a váhou toho motora sa neviem či zohli, alebo mu vytrhlo štifty.Taktiež ma odradil materiál, ktorý by som potreboval na prírubu (4000 sk),a iné prerábanie.Preto som sa rozhodol, tam nechať povodný motor (z menšou spotrebou).Kaputáž sme robili podľa seba, vymenili sme brzdové pakne, guferá,niektoré tesnenia... Do motora sme nezasahovali, z tým neboli, ani niesu problémy.Inak, iba výmena olejov, utesnenie všetkých hadíc...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.107 (?), 14.11.2008 19:10

To nebylo tím že mu dvihlo predok, ale až potom, když to dopadlo zpět na všechny čtyři.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 71.175 (?), 15.11.2008 21:03

píšete tady hlavně o malotraktorech TZ, ale nemáte někdo zkušenost s ojetými malotraktory kubota hojně nabízenými na internetu(spolehlivost, cena náhradních dílů a příslušenství)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 209.65 (?), 16.11.2008 2:06

Kuboty jsou obecně jedny z nejspolehlivějších strojů. Díly zajištěny místním zastoupením běžně na u nás jím prodáváné typy (ostatní též možno na individuelní objednávku po domluvě). Veškeré zboží Kubota lze získat levněji než v ČR u zastoupení v Německu poblíž Drážďan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.130 (?), 23.12.2008 18:46

Ahoj.Rád bych se zeptal jak se dá doštelovat u TK řízení.Můžu s tím točit několikrát dokola?Díky za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 23.12.2008 19:56

Tento problém mne časem dovedl k výměně za servo.Musíte vymezit vůli mezi šnekem a šnekovým kolem řízení, je tam excentr, kterým se tato vůle vymezuje.Problém však bývá spíše někde jinde, šnek je na axiálních ložiscích jištěn kontramatkou, ta se uvolní a šnek pak (plave) a máte pocit, že si traktor jede kam chce.Tato závada se neustále opakovala až mne to dohnalo k výměně za servo, škoda že mi nedošla trpělivost dříve, servo nemá chybu!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinea 30Hp Comfort - (34) - 176.71 (?), 23.12.2008 23:30

Servo na TK můžu vřele doporučit, nemá to chybu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.130 (?), 24.12.2008 10:07

Dekuji za odpověd.Rád bych se zeptal kde se dá to servo sehnat a jak se nainstaluje.Jestli se tam musí něco dodělávat a jaká je zhruba cena.A ta kontramatka jak se povoluje-to se musí rozdělat to řízení a utáhnout jí tam?Díka za radu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika