Tecumseh Vantage 35



Stránky: 1,  2   
pavel11 - (1) - 190.65 (?) 
5.7.2009 11:36, zobrazeno: 52277x

zakoupil jsem starší sekačku Tecumseh Vantage 35, od laika a bez návodu,  nerad bych ji pokazil a nevím jaký použít benzín a olej při jeho výměně,

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 11.107 (?), 5.7.2009 18:14

Napíšu vám svou zkušenost. Mám ten stejný motor na sekačce bez pojezdu. Rok uvedení do provozu 96 (asi). Benzín leju klasiku BA 95, taky co jinýho a olej dávám motorový 15W-40. Ten motor nikdy nic nechtěl a jede a jede. Ani stertování se nějak nerozbilo. Prostě nic. Tento motor se při čištění skeletu sekačky dá naklonit na pravou stranu aniž by z něho vytekl, nebo někam natekl olej, protože má karburátor i výfuk na stejné straně. Jako kontrola správné hladiny slouží nálitek pod špuntem a ten má být těsně zaplaven olejem.To jen tak- kdyby náhodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 190.65 (?), 6.7.2009 18:06

děkuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.107 (?), 6.7.2009 18:07

Rádo se stalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 64.50 (?), 27.7.2009 7:41

http://uloz.to/2182719/zahradni-sekacky-udrzba-a-opravy.pdf

Popis funkcí a provoz jednotlivých částí motoru a popis konstrukce sekačky. Údržba a postupy oprav jsou uvedeny pro nejrozšířenější motory tj. motory firem Briggs & Stratton, Tecumseh a Motor Jikov. Všechny uvedené pracovní postupy platí obecně a lze je aplikovat i na jiné typy motorů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 210.150 (?), 11.1.2011 12:37

Mám prorezlé celé šasí sháním nové nebo podobné poradí mi někdo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.193 (?), 5.8.2009 21:19

Rodiče rovněž vlastní sekačku s motorem Tecumseh Vantage 35, zakoupenou v prodejně Tesco.  Po 9letém, téměř bezproblémovém používání mi prasklo lanko (v bovdenu) plynu.Navštívila jsem již dvě opravny sekaček a vždy mne odkázali na autorizovaný servis. Ale který to je? Neporadí mi někdo s opravou? Děkuji Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.243 (?), 6.8.2009 7:21

Vy máte určitě z boku na madle černou ovládací páčku se želvou a zajícem a místo sytiče balonek pro studený start. Věděl jsem i číslo dílu jenže jak naschvál ho ne a ne najít. Tedy vy píšete o lanku. Já bych řekl, že vám nebo rodičům praskla struna. Nechytračím, jen je to třeba při požadavku rozlišit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 94.115 (?), 6.8.2009 8:05

sekačka se skládá ze dvou částí, motoru a všeho ostatního (lanka šasi kolečka pojezd unašeč nůž atd...) takže lanko musíte shánět u výrobce sekačky a ne motoru, případně nahradit univerzálem HH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 94.115 (?), 6.8.2009 11:45

Záleží na tom jak dlouhé to lanko má být, jakou má koncovku u rukojeti, jak dlouhý je bowden...   HH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika