T4 K14 vs TZ4 K14



host - 220.181 (?)
1.9.2014 13:52

Dobrý deň,viem že moja otázka nepatrí do tochto vlákna, ani do tejto diskusie, ale potrebujem sa spýtať či mi niekto nevie poradiť čo to je za traktor fiat 4*4,bolo mi povedané že ho vyrábali závody ZŤS, ale veď fiat značka je talianska, no nie?Ja mám zetor 6711 a jeden pán by chcel vymeniť tento neaký fiat za môj zetor, ja som ho ešte nevidel len potrebujem neaké informácie o aký traktor resp.malotraktor sa jedná, ak by s tým mal niekto skúsenosti a ako je to náhradnými dielami na fiat, či je to problém zohnať alebo tak, vymeniť ho chcem lebo chcem traktor 4*4,ak by mi niekto odpísal ďakujem pekne Lk.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 207.187 (?), 8.2.2010 21:00

Chcel by som poradiť, ako sa dá odstrániť zaťažový regulátor z motora 1D80 slavia jednovalec, aby bol ovládateľný na manuálny plyn. Ďakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Emil1973 - (1) - 175.230 (?), 9.2.2010 18:39

Chcel by som poradiť, ako sa dá odstrániť zaťažový regulátor na jednovalcovom dýzlovom motore 1D80 slavia. Za odpovede ďakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.166 (?), 18.2.2012 16:07

chcem sa Vás spýtať či je evidentný rozdiel medzi TK 14 a MT8 myslím tým sila v ťahu.Na TK je 1,2,3 v pohode potom je velký skok 4 a velmi ťažko sa rozbiehajúci traktor má tento problém aj MT8?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.135 (?), 21.7.2014 16:26

Dobry den, mohli by ste mi poradit ohladom tk14 malotraktoru. Demontoval som cerpadlo, a v tom som uvolnil srob na pomocny gombik - pri startovani - zial ked som ho zmontoval spat tak ten gombik nefunguje. Potrebujem poradit ako ho namontujem spravne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.181 (?), 1.9.2014 13:52

Dobrý deň,viem že moja otázka nepatrí do tochto vlákna, ani do tejto diskusie, ale potrebujem sa spýtať či mi niekto nevie poradiť čo to je za traktor fiat 4*4,bolo mi povedané že ho vyrábali závody ZŤS, ale veď fiat značka je talianska, no nie?Ja mám zetor 6711 a jeden pán by chcel vymeniť tento neaký fiat za môj zetor, ja som ho ešte nevidel len potrebujem neaké informácie o aký traktor resp.malotraktor sa jedná, ak by s tým mal niekto skúsenosti a ako je to náhradnými dielami na fiat, či je to problém zohnať alebo tak, vymeniť ho chcem lebo chcem traktor 4*4,ak by mi niekto odpísal ďakujem pekne Lk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.136 (?), 3.3.2015 20:37

Asi myslíte takéto niečo - Fiat 35-66. Mám dojem, že sa to istého času robilo aj ZTS v Hriňovej, alebo Detve. už neviem, ale bližšie skúsenosti nemám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.240 (?), 13.6.2015 0:29

robilo v hriňovej v rokoch 92-94,3 valec motor Lombardini 1598cm3,ten je super ale problém sú prevodovky ozubené kolesá menšie ako v osobnom aute, brzdy sú keramické super brzdia aj výborná spotreba

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 226.160 (?), 10.3.2018 14:50

Porucha převodovky kvůli většímu výkonu motoru je blbost.. Maximálně trpí spojka a to v případě, že se silnějším motorem budete tahat dvojnásobné váhy.

Jinak dnešní traktory zdaleka nedosahují pevnosti a kvality těch starších. Možná vám tady napíšu novinku, kterou hodně lidí zná, a to: Dřív se vyrábělo na kvalitu a bylo žádoucí, aby stroj vydržel v podstatě "navěky".

Dnešní výrobci vyrábí moderní stroje, které jsou nové, pěkné, ale zdaleka né kvalitní. Mám tk 12 a mám taky novej stroj z ms 16,jen tak na menší zahradu a ta hračka vyrobená z tenkých plechů je podle vás kvalita? Tako to máme na kvalitu hodně jinej názor...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.190 (?), 2.11.2021 10:22

Dobrý deň

Neviem ako môžem položiť novu otázku tak to skúsim takto. Prosím o radu. Na MT8 slávia dvojvalec  mi vyskakuje reverz aj pri jazde dopredu aj dozadu. Za radu vopred Ďakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.123 (?), 29.12.2007 21:56
bratranec ma Slavia tv420, ja mam TZ4K14... oba su velmi dobre, klbovy malotraktor ma svoje vyhody... ta tv420 je silnejsia... ja na svojom TK nemam zavazia, teda je lahky a mam casto problem, ked je trochu mokro (byvam v hornatej oblasti a su tu hrozne kopce)... asi nebudes brat moju radu vazne, ale Slavia je zbytocna podla mna, staci skutocne TK... a ked uz nieco silnejsie, tak Zetor :)to je zase o niecom inom...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika