Stiga 48s novinka 2014



Stránky: 1,  2,  3   
host - 119.89 (?) 
6.4.2014 17:25, zobrazeno: 20109x

zdravim vsechny co rikate na novinku Stigu 48s mate uz s ni nekdo zkusenost diky za odpoved

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 218.240 (?), 7.4.2014 19:27
Protože to je novinka 2014,tak kdo ji má, tak bude mít max. jedno sekání, ale vypadá na ekonomickou verzi, jak to dělá více značek v ekonomické krizi a těsně po ní, lidé jdou po ceně, a lepší je udělat nový model, kde se tuhle něco ubere, támhle nahradí hliník plastem, než zlevnit stávající modely, takto mají stejný zisk s odpovídající cenou.Ale věřím, že stiga neklesne tak hluboko s kvalitou, aby to nebylo použitelné.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 47.208 (?), 8.4.2014 11:19

Dostal jsem od známé za úkol vybrat jí nějakou sekačku do 15 tis. Chce s pojezdem nechce boční výhoz a říkala že ani nechce mulčování (což když mít bude tak myslím výhodu pozná), ale v každém případě chce aby to snadno startovalo a nebylo to moc poruchové. A právě o sekačce Stiga turbo 48 dost uvažuji a zkoumal jsem právě modely 48 S a to buď s hondou loňskou Turbo 48 S BW plus Honda a letošní Turbo 48 SH nebo s brigsem Turbo 48 S BW plus. Vzhledově se mi osobně víc líbí asi ta loňská verze se žlutým šasi, ale jestli je ještě nějaký jiný rozdíl než v barvě netuším. Hlavní oříšek mám v tom jestli pro ni vzít Hondu (údajně náchylnou na kvalitu paliva a údržbu, ale snad lépe startovatelnou) nebo Briggs.  Co byste radili?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 8.4.2014 13:04

Koukněte na Hecht a 7500Kč ušetříte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.89 (?), 8.4.2014 13:23

ja resim neco podobnyho haha bude to darek pro znamou chci Stigu nic jinyho honda je draha a hecht nechci je to Cina a chci aby byla lehka a aby sla lehce nastartovat 48sq ma ready strart coz je super ale je zase tezsi a i vetsi nez 48s. 48s je zas lehci urcite se s ni lip manipuluje ale zase nema lehkej start tak porad hahaha pro zenskou lehkej je asi dobra vec tak nevim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 47.208 (?), 8.4.2014 14:00

48 sq je Combi a ta má boční výhoz který známá nechce. Nejjednodušší start bude mít asi Turbo 48 SE která má elektrický startér. Ta je jen s motorem briggs. Mluvil jsem s jedním prodejcem ten mi říkal že by osobně vzal asi verzi s briggsem že startují víceméně stejně jako hondy oba motory jsou OHV a u Hondy je prostě příplatek za značku. Kdo to chce mít nejjednodušší tak klidně Turbo SE s elektrickým startérem, ale že je to samozřejmě s příplatkem a je tam náročnější údržba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 47.208 (?), 8.4.2014 14:15

Jo a ten prodejce mi říkal že letošní a loňská řada se liší jen a pouze zbarvením

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 47.208 (?), 8.4.2014 13:25

Vzhledem k tomu že odebírám Dtest tak Hecht byl první variantou. Co jsem se ale posléze dočetl o dlouhodobějším provozu recenze nic moc a zkušenosti se záručním i pozáručním servisem celkem tragické a také jsem k tomu přidal tátovy neblahé zkušenosti s kultivátorem této značky tak jsem od této myšlenky ustoupil. A známá řekla jasně - limit 15 tis a pokud možno to nejlepší v této ceně takže není důvod šetřit. A celkem nechápu proč Dtest zařadil do posledního i předposledního testu od Stigy sekačku (spíš mulčovačku) Multiclip která patří do úplně jiné kategorie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 35.48 (?), 8.4.2014 13:41

Ty naše id testy jsou k...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 119.89 (?), 8.4.2014 13:41

pro me je hecht cina a cinu nemam rad haha nikdy bych si to nekoupil to radsi dam na travnik ovecky haha co myslite co mam koupit sekacku s lehkym startem 48sq nebo lehci sekacku 48s pro zenskou ha

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika