Startování motoru



Stránky: 1,  2   
host - 128.31 (?) 
11.5.2014 19:33, zobrazeno: 9419x

Dobrý den. Prosím vás, mám Briggs Stratton řady 800. Mám ji asi 3 roky starou a poslední týden mi při startu stílela do výfuku. Nicméně jsem ji vždy nastartoval a jinak chodila bez problémů. Před dvěmi dny jsem ji už ale nenatočil vůbec. Vyměnil jsem svíčku a stále nic. Můžete mi prosím poradit? Mnohokrát děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 72.218 (?), 11.5.2014 19:40

Nedostal motor náraz? Napadá mě posunutí magnetu na setrváku vlivem střiženého klínku nebo závada zapalovacího modulu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.31 (?), 12.5.2014 17:55

Mnohokrát děkuji za odpověď. Je možné si to nějak doma opravit? A jak to rozdělat, abych se dostal k tomuto klínku? Sundal jsem vrchní plast spojený se startováním a nevím, co dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 12.5.2014 21:00

Setrvák musíte stáhnout stahovákem... nechcete to raději nechat na servisu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 170.210 (?), 12.5.2014 21:48

Zdravím, pro kontrolu pera (klínku) setrváku netřeba sejmout setrvák, stav je dobře patrný už po odšroubování matice a vyjmutí podložky. Zkuste přišponovat lanko brzdy motoru, může to být i krátkým chodem zkratovače zapalování. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 128.31 (?), 1.7.2014 20:38

Dobrý den. Nezlobte se, že zase otravuju, ale mám opět problém se sekačkou. Strašně mi kolísají otáčky. Mohl by jste mi prosím poradit? Sekačka chytá bez problémů, ale zvuk má, jako když dochází benzin. Moc děkuji. Milan. (briggs stratton řady 800)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ivooo - (19) - 35.86 (?), 2.7.2014 14:16

zdravím, skúste odmerať olej, mne to robilo ked ho tam bolo veľa.keď som odsal olej tak ako má byť tak sa otáčky ustálili. poprípade olej vymeniť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 224.26 (?), 8.3.2015 20:19

dobry den. prosim vas, mam brigsse model 822 32, type 036601, code 900 323 03. I/C 3HP. je to v MIU. kdysi to delali jugoslavci.A ted: mam novou membranu, cisty filtr propojovaci trubička od valce ke karbecu včetne kolinek je v pořadku. sani z nadrze jde. foukal jsem do toho. problem: motor nastartuje na sytič- posunu pačku do pulky drahy- motor beží. po zahrati cca 3 minuty otevru klapku sytiče uplne - motor zdechne. znova nastaruju beží vypnu sytič- zdechne. nevim si už rady. dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 128.31 (?), 9.6.2014 19:28

Mnohokrát děkuji. Už jsem to vřešil. Opravdu byl střižený klínek. Ještě jednou díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jackdaws - (4) - 183.152 (?), 10.6.2014 9:45

mam presne rovnaky problem, mam briggs 675

blbo startuje, vcera zdochla za jazdy a uz nesla nastartovat?

ako sa dostanem k kontrole klinku na zotrvaku?

staci zhodit kryt... resp ako si sa dostal ku skontrolovaniu ci je ten klinok ok?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika