Stále spínanie vysokotlakoveho čističa Gude



host - 130.204 (?) 
15.6.2013 18:00, zobrazeno: 4115x

Konkrétne mám problém s Gude GHD 180 a to taký že neustále mi spína motor, bez toho že by som stlačil pištol. +- za každých 10 sekúnd. Poslal som to aj do servisu, a tam povedali že je to normálne, ale každý s kým som sa o tom rozprával mi povedal že jemu to vapka nerobí, no poradiť mi nikto nevedel. Prosím, neviete niekto čo by s tým mohlo byť?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 72.149 (?), 15.6.2013 18:51

Mě to dělala vapka Elektra Beckum. Trkala. Závada byla ve výtlačném ventilku, který netěsnil.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 216.69 (?), 15.6.2013 18:52
nekde netěsní vysokotlaká část, mě to dělalo stejně a byla naprasklá hadica.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.149 (?), 15.6.2013 20:10

Ještě doplním. Vapka trká ve dvou případech. Když není stisknutá pistole, pak se jedná o netěsnost ve vysokotlaké části- jak je uvedeno výše. V případě, že se stříká, pak to bývá ucpaná tryska.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
centsm - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82) - 118.192 (?), 16.6.2013 16:58

Jen doplním. V trysce nemusí být žádné smetí. Za provozu se v trysce usazuje vodní kámen, ikdyž stříkáte jen studenou vodou. Vzhledem k tomu, že je to postupný dlouhodobý jev, tak ani nepozorujete, že pomalu klesá množství vody z trysky. Opatrně při jejím čištění, ať ji nepoškodíte. A do servisu, který Vám tak radí, už raději nechoďte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika