Skladovanie krovinorezu



Stránky: 1,  2   
host - 110.201 (?) 
4.11.2009 0:17, zobrazeno: 27363x

Dobry den. Zakupil som krovinorez husqvarna 343R a nikde v navode som sa nedocital v akej polohe by mal byt skladovany. predpokladam ze zaveseny motorom hore, ale nikde som si nevsimol otvor na zavesenie (ine typy tento otvor maju...) zatial ho skladujem zaveseny motorom dole (polozeny krytom trojzubca na polici).  Nie som si isty, ci sa pri tomto ulozeni nemoze poskodit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 176.204 (?), 4.11.2009 12:50

Zdravím

tak toto jsem nikdy nijak neřešil a to používám křováky od roku88.Prostě ho očistím opláchnu, vysuším a položím tam kde mám zrovna místo-tedy na ležato.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 224.9 (?), 4.11.2009 15:25
Takyho vždy dávám na ležato protože tam zůstává většinou nějaký benzin, tak aby náhodou nevytekl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 20.63 (?), 7.11.2009 8:37

Umyji, naolejuji, pověsím na hřebík za kus krytu. Za ty roky tam má vroubek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111) - 187.141 (?), 4.11.2009 16:06

Já ho po vyčištění opřu do rohu motorem nahoru. Už několikátý rok a bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.201 (?), 4.11.2009 20:05

Dakujem za odpovede. Najradsej by som ho nechaval tiez polozeny nalezato, ale na to bohuzial nemam miesto. Mozno sa zajdem spytat do predajne co a ako...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 4.11.2009 20:13

Já ho mám pověšený v rohu garáže nastojato aby nezabíral místo a žádný problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 87.81 (?), 5.11.2009 10:21

Nuz povesit to ano, ale za co  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.168 (?), 5.11.2009 10:37

Zas tak to nedramatizujte - opřít do rohu nebo pověsit, když není oko na zavěšení, tak použijte kus špagátu nebo drátu a je to. Hlavně vyjet benzín do sucha a skladovat v podmínkách nad rosným bodem (jinak na dílech kondenzuje voda). U země je vždycky víc vlhko, takže lepší je motorem nahoru. V suchu to je jedno.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 5.11.2009 11:54

Nenapdlo mě, přiznám se, nikdy přemýšlet o poloze křoviňáku přes zimu. Mám zato, že jsou konstruovány tak, aby pracovaly v každé poloze, stejně jako pily. Podle toho soudím, že i zimu mohou trávit v každé poloze. Benzin do sucha nevyjíždím (mám 4takt), pouze ho, tak jako olej na jaře vyleju a dám nový. Nevím, proč by v poloprázdné nádrži voda kondenzovala a v prázdné nikoli. Zajistit správný rosný bod v boudě na nářadí je nad mé síly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika