Servis Oleo Mac Praha



L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 126.67 (?)
12.7.2009 13:21
Ja mam vyzinac Partner B-246 s motorem Oleo-Mac desatym rokem bez problemu. Nyni jsem musel kroutit s karburatorem, ale je to spise vinou jineho benzinu. Na valci je nikasil tak je hladky jako sklo. Srovnatelna Husqvarna je o 2 tisice levnejsi, tak si myslim, ze tyto italske motory nebudou spatne. Co se tyka mnozstvi prodanych kusu. V mem okoli 3x Mount., 2x Partner s motorem Oleo-Mac a 1x Stihl. Asi to je nejprodavanejsi znacka motoru v hobby tride u nas a tudiz i nejvetsi publicita. R.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 44.138 (?), 12.7.2009 7:52
Pane 187.141 abych řekl pravdu, nyní si i já myslím že váš původní dotaz je pouhým reklamním tahem od Moutfieldu. Dělat každé tři týdny s motorovou kosou 5000 m² je přímo božský výkon.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111) - 187.141 (?), 12.7.2009 9:02

Názor můžete mít jaký chcete, to je váš problém. Pokud jsteb si někde všiml, že jsem se zmínil o Mounfieldu, upozorněte mě prosím, pokud někde čtete mezi řádky, tak neumíte číst. Kolik posekám a jak často, po tom vám naprosto nic není, o vaše rozbory nestojím, prosil jsem o doporučení nějakého servisu a řešení kontroly mot. kosy. Jnak máte pravdu, s tou plochou jsem se upsal, ale dost toho je.

Za odpovědi na dotaz děkuji, ostatní odpovědi mě nezajímají, nicméně si je přečtu, občas bývají alespoň vtipné a tak se nad nimi rád zasměju. Vaše odpověď nebyla ani taková.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.7.2009 9:24

Já ještě dodám že po zkušenostech v práci jsem si v roce 2003 koupil také 740 mám ji doma na sekání zahrady a na takové to domácí žvýkání šak víme, a jeto jen 6 let a naprostá spokojenost.Akorát mi za rok vyprší záruka což mě nemrzí protože to není pravda a stejně vám i po roku nic neuznají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.71 (?), 12.7.2009 9:37

Já vlastním OM 735 již desátým rokem, spokojenost.Nedávno jsem si seřidil karburátor, mašina jede jako blesk, otáčky neztrácí ani ve vysoké trávě na seno, kterou jsem sekl strunou, jelikož seno nepotřebuji.Krásně hustá travina a bez problémů.Jo za těch deset let téměř bez údržby a bez poruchy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.54 (?), 12.7.2009 11:31
Tady čtu samí spokojení zákazníci, doufám že se pán upsal pouze v množství odvedené práce. Pak tedy nevím kde se berou zklamaní lidé co sem stále chodí, což je ale úplně jiný pohled. Víte, když si neznalý člověk přečte jak je Oleo-mac bezproblémový, tak neváhá a jde si zatočit kolem a Mount si zase mne ruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Brehowicz - (7) - 48.82 (?), 12.7.2009 11:57

A co jako že jsme někteří spokojení, ja sem fakt rád že mi křovák jede jak má už pěknou řádku let.Pilu mám třeba Husqv.353 ale toho že jsem křovák koupil od OleoM. rozhodně nelituji.,ale je pravda že oba výrobky jsou z profi řady ať se to někomu líbí nebo né.Jen mala rada pro ty co mají 740 jako já, protože ročně toho pokosím opravdu dost a přes ruce mi už prošlo pár sekacích kotouču tak zdaleka nejlepší je čtyřramenný kotouč od Husqvarny v pruměru 275x3mm.Oproti jiným je s ním spotřeba benzínu o 1/4až 1/3 menší a hlavně naprosto nedocházi k namotání trávy na uchycení kotouče a jde s ním daleko lehčeji kosit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.7.2009 12:22

Není to první diskuze o oleo macu bylo zde i dost negativních zkušeností, jsme svéprávní a každý si může udělat svůj vlastní názor a koupit výrobek jaký chce a je zde dost případů -dotazů i na profi značky které se taky kazí, možná záleží na počtu prodaných strojů jestli je více amatérů s oleo macem tak bude i více poruch u nich.Jestli mountfield nakoupí za polovinu a přirazí si 100% tak je to zlodějna ale není sám, výrobní cena benzínu je taky 5 kč a prodávají nám ho za 30 kč kolik je to %,a ta kvalita benzínu je taky úžasná.A to je u všeho od rohlíku po auta, to je vlastně podnikání levně koupím draze prodám.Nejsem prodejcem mountfieldu mám doma různé značky zahradní techniky a oleomac křoviňák mě spíše překvapil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 126.67 (?), 12.7.2009 13:21
Ja mam vyzinac Partner B-246 s motorem Oleo-Mac desatym rokem bez problemu. Nyni jsem musel kroutit s karburatorem, ale je to spise vinou jineho benzinu. Na valci je nikasil tak je hladky jako sklo. Srovnatelna Husqvarna je o 2 tisice levnejsi, tak si myslim, ze tyto italske motory nebudou spatne. Co se tyka mnozstvi prodanych kusu. V mem okoli 3x Mount., 2x Partner s motorem Oleo-Mac a 1x Stihl. Asi to je nejprodavanejsi znacka motoru v hobby tride u nas a tudiz i nejvetsi publicita. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.56 (?), 12.7.2009 13:34

Mám OleoMac 746T už desátou sezónu, seču průběžně cca 50 arů. Část 2 x ročně, část každý měsíc strunou. Zrovna včera jsem poprvé letos sekl mez (tráva už žloutla), kde bylo plno mravenišť. Obyčejnou kosou by to byla dost velká dřina. Šlo to celkem dobře.Do sevisu to nedávám vůbec. Jen mažu úhlový převod, čistím vzduchový filtr, kontroluji svíčku. Po dvou letech provozu jsem seřizoval šroub na karburátoru, aby se mi netočil na volnoběh kotouč. Ještě jsem tehdy nakapal do bowdenu plynového lanka trochu leje, aby šel plyn mačkat na rukojeti lehčeji. Jinak nic. Proto bych to do servisu ani nedával když to funguje OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 12.7.2009 15:11

Dělal jsem něco na zahradě a stále jsem o tom mountfieldu přemýšlel, my češi budeme asi stále nespokojení, na jednu stranu se nám nelíbí že má dolmar malou reklamu a že je někde zastrčen v regálu se zednickým nářadím a na druhou stranu že mountfield umí využít reklamy a prodává krize nekrize to je taky špatně.Jen ten servis by mohl být lepší ale před pěti minutama jsem četl příspěvek (husqvarna únik oleje) kde si kolega stěžuje na servis husqvarny a že si to raději spraví sám, tak to bude asi všechno podobný.Takže ať nám to seče, řeže,vrtá ale spravovat si to budeme muset asi sami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika