Serizeni motoru stare sekacky



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.101 (?)
5.7.2015 0:02

A sítko palivového filtru jste kontroloval (respektive v mnoha případech při ceně 20Kč za nový filtr jestli jste dal nový)? Někdy je i sítko na výtoku z nádrže a to může být taky zašlemované. Tj po pár sekundách nestačí palivo dotékat do karburátoru a...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.101 (?), 5.7.2015 0:02

A sítko palivového filtru jste kontroloval (respektive v mnoha případech při ceně 20Kč za nový filtr jestli jste dal nový)? Někdy je i sítko na výtoku z nádrže a to může být taky zašlemované. Tj po pár sekundách nestačí palivo dotékat do karburátoru a...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 246.8 (?), 5.7.2015 0:57

Tim jsem zacinal, to je vse vpohode. Jeste jsem si vsiml, ze kdyz naliju do nadrze minimum benzinu, tak se motor chova lepe nez pri plne nebo poloprazdne nadrzi, mi pripada, jakoby se to uchlastavalo. Jehla ventilu je nova a plovak je "uprostred", takze dovira. Mozna jeste zkusit snizit hladinu.

Pokud asi nesezenu karburator, tak se odtama nehnu, si myslim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 246.8 (?), 5.7.2015 0:59

Zkousel jsem trysku 70,78,88 a skoro stejne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.101 (?), 5.7.2015 8:22

A vyplatí se vůbec tolik práce kolem sekačky staré přes 25 let? (kupovaná v Tuzexu). Kompresi za studena má - ale měřil jste ji i po ohřátí motoru? Kolik má naběháno provozních hodin? kdy byly naposledy nové pístní kroužky?...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 246.8 (?), 5.7.2015 17:19

Za hubicku jsem sehnal karburator z GX200, uchytit by se dal, ale mohu zapomenout na regulaci otacek pri zatezi. Ma to vubec cenu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 246.8 (?), 5.7.2015 17:26

Co se tyce komprese, za studena jde tahat stejne tezko jak za tepla, je pravda, ze merak nemam, ale poznat to jde. Neni to Centura nebo Prisma-sroty, je to stary spolehlivy stroj s tyrystorovym zapalovanim, akorat karburatory mohli resit lepe. Jenze nic neni vecne a kvalita benzinu klesa.

Vyplati, myslim, ze ano. U tak stareho motoru po sundani hlavy, neni znat opotrebeni valce, zadny schod, kde konci pistni krouzky. Motor ani neklepe. Neni tam slyset ani klepani ojnice, kdyz pomalu otacite strvacnikem, jako u levnych napodobenin, ktere vydrzi tak rok a to clovek ceka, co vyleti jako prvni, jestli pist nebo ojnice prorazi blok. Neni to nic prijemneho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika