Sekačky Active nebo Harry



host - 142.9 (?) 
8.7.2013 11:15, zobrazeno: 6582x

Jaké máte, prosím, zkušenosti s těmito italskými sekačkami. Dříve se jmenovali Harry, dnes Active. Podle mě to jsou poměrně dobře postavené sekačky na mokrou a větší trávu za ještě rozumnou cenu. Dělají se i ve větších záběrech Active 5300 (53cm), Active 5800 (58cm). Ale asi nejsou moc rozšířené. Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 2.153 (?), 20.4.2016 22:19
Dobry den, ja mam jeste Harry. Podle mne nejlepsi sasi na svete. Prerostla mokra trava neni problem a neucpe se. Jen mi po 20 letech odesel motor. Pokud se mi nepovede motor nahradit, kupuji novou Active. Jen nevim jak je to s materialem, moje sekacka je z liteho hliniku, plechovku nechci. Takze z vlastni zkusenosti doporucuji, ale nesel bych do vykonu mene nez 5 koni.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.153 (?), 20.4.2016 22:21
Jeste jedna vec. Harry tady byly dost oblibene, ale vyrobce firmu prodal s komplet vyrobou a prejmenoval podle mne na velmi nestastne Active. Kdybych neznal Harry, tak znacka Active by ve mne moc duvery nevzbuzovala
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 21.4.2016 15:01

Pořád mají co nabídnout i jako Active. Jsou to robustní stroje s velmi dobře laděným pojezdem i pro sečení vyšší trávy. Bral bych všema deseti :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jaros - (1) - 57.39 (?), 14.9.2016 14:55

Mate niekto osobnu skusenost s kosackou Active- Harry z modelov ktore su v sucastnosti v ponuke? neviem sa rozhodnut medzi zaberom 57, alebo 53. Vacsia je vybavena motorom BS rada 850 a mensia Hondou, skelet hlinik. Co sa tyka kosenych metrov, uzivil by sa aj vacsi zaber, ale odradza ma ta hmotnost a manevrovanie. Nemam moznost ich porovnat fyzicky dik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika