Sekačka Murray Green MXMH 650 E



host - 127.245 (?) 
10.4.2011 21:27, zobrazeno: 12443x

Dobrý den,

po dlouhem váhaní a přemýšlení zda si koupit Stigu Turbo 53S Plus s GCV 190, nebo Alkem 5200 BRV, popřipadě Husqvarnou LC53 jsem sáhl uplně po jiné sekačca v Obi za 6373Kč. Uvědomil jsem si že po založení trávníku mi nějakou dobu budou vylézat kameny a že s touto sekačkou budu ještě sekat zanedbanou louku cca 2000m2 pod domem. Po zvažení všech argumentů jsem ryskl obětování 6tkč za pro mě neznámý stroj, který má pojezd, má motor B&S 650 Eco, centrálně nastvitelnou výšku, dvojitá kuličková ložiska ve všech kolech a mulčovací klín v ceně,  s tím že za dva roky bych si připadně pořidil něco z výš zminěných sekaček.

Prvotní seznámení se sekačkou:

+ jednoznačně cena - za 6373 sekačku s pojezdem a touto vybavou

+ plní koš po okraj tak že jsem měl problém jej vysypat

+ mulčuje celkem hezky, zbytky trávy nejdou skoro vidět

+ sekačka je celkem lehká, tak při sečení ani nevyužívam pojezd

+  a když jej využiji, tak při přitáhnutí páky pojezdu jen lehce k sobě jede sekačka pomalu, čím blíže k rukojeti, tím jede rychleji - skoro jak Husqvarna :-)

0+ v OBI mi při prodeji řekli že koncem zaruky budu mít asi problem, protože na sekačku není v ČR servis, v manuálu k obsluze je že servis drží Briggs and Stratton + české tel. číslo na servis a ND (sekačku vyrobil Briggs and Stratton UK) - tak s ND asi problém nebude

0 při nastavení spodních pozic sečení pod sekačkou čouhají vzpěry pro uchycení koleček - prozatím to, ale při sečení nepřekáželo tak snad to bude OK

0 sekačka nemá manualní nastavení otáček, na druhou stranu je to vůbec potřeba?

- celolátkový koš má nevýhodu v tom že se z něj při pojíždění po málo zatravněných a suchých plochách práší

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 95.144 (?), 12.4.2011 21:20

Tak ten servis potvrzen, dostal jsem seznam na tři A4 včetně zastoupení v mém okolí cca 12Km.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 202.210 (?), 15.6.2016 21:11

Dobry vecer je mi jasne ze pisi hodne pozde ale i presto to skusim.  Jsme take majitele teto sekacky a mame problem s nozem nemame zadny seznam servisu nebo prodejce nahradnich dilu. Muzete prosim vas poradit? Diky moc. Prokop

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 15.6.2016 21:25

Murraye servisuje Cetea/Motor Jikov Green Velké Meziříčí - je to jejich dovozce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika