sekačka Mc.Culloch



host - 63.145 (?)
31.7.2014 5:47

Nemám jedinou motivaci tuto značku chválit, či hanět, takže Fakta: McCulloch edition 1 s motorem HONDA jsem koupil 5/2008 (53cm),má tedy za sebou už téměř 7 kompletních sezon;pozemek mám 1700m2 s občasnými velmi výraznými náklony... že motor je super, se snad shodneme všichni (spolehlivost, startování,spotřeba, dlouhověkost) a pokud jde o ostatní, tak já jsem zatím nemusel měnit jedinou součástku (kromě nože).Takže z Mého pohledu jenoznačně Palec NAHORU!(30/7/14)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 94.76 (?), 20.6.2009 15:50

Špatná kalkulace! V částce 592,-kč je minimálně 20% co si nechá servis. Takže u dvou zadních kol mu to navýšili zhruba o 500,-kč, což ale není protiprávní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.24 (?), 20.6.2009 21:07

Poučte se z našich zkušeností - McCulloch never more!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 135.206 (?), 23.5.2011 10:18
Tak taky mi upadlo pro změnu levé zadní kolo, vylomil se ten plast. Koukám na ty ceny, manžel ho prý udělá ze železa tak doufám, že vydrží déle než to originální. Jinak se sekačkou jsem moc spokojená holt až na to kolečko.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.64 (?), 24.5.2011 8:55

Ta sekačka je strašný krám. Obzvlášť když máte svažitou zahradu. Do koleček jsem vrazil cca 3000,-Kč. Blbě řešené napínání klínového řemenu a další. Nakonec jsem odmontoval jedinou kvalitní věc, motor Honda, a přendal ho na šasi staré Stigy Collector. Musel jsem pouze zvětšit otvory na přírubě sekačky a upravit otvory v noži. Absolutní spokojenost. Od McCullocha už nikdy nic nekoupím!! Firma, která pustí takový paskvil na trh, nemá mou důvěru a je tu dost ostatních firem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.234 (?), 5.9.2011 19:03

Tento typ sekačky nikdy více - na naprosto rovné zahradě se nám vylomil" motor ze šasí a to v záruce hned druhý rok - záruka 5let!!! Evidentně nekvalitní materiál šasí - reklamaci Bauhaus neuznal a ještě byli totálně nepříjemní. Doporučuji - tuto sekačku nekupovat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.110 (?), 24.11.2012 10:41

Také problém s kolečky.Záruka 5 let ale podle Servisního technika se na kolečka nevztahuje.Bauhaus Dolní Chabry se mnou vyběhl dost svižně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 171.162 (?), 30.11.2012 8:46

Jj, tyhle krámy s velkými koly. Co školení to kecy že kolečko bylo zesíleno a ono se zase ulomí... Počkejte příští rok, Husqvarna zařízla jonsereda a pouští se na trh nově se v americe super oblíbenou značkou McCulloch! Jak tohle u nás dopadne když si tady počtu příspěvky spokojených majitelů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 131.149 (?), 12.5.2013 20:05

Sekačku mám šestým rokem, velice členitou zahradu cca 40a částečně ve svahu. Sečení 1 x týdně v sezóně takže stroj je docela vytížený. Letos jsem si řekl, že by to chtělo možná nějaký servis, tak jsem zkontroloval stav stroje a zjistil, že by to chtělo nějakou údržbu na podvozku. Je trochu vůle v "ložiskách" kol, ale nic tragického. Tak se dívám na cenovou relaci náhradních dílů. Teď jsem sekal týden sousedovi zahradu s jeho Hondou (byl na dovolené) a potvrdil jsem si jaká to byla dobrá volba můj McCulloch. Nedám na něj dopustit. Honda mu nesahá ani po kotníky. Moje nová sekačku bude určitě McCulloch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 63.145 (?), 31.7.2014 5:47

Nemám jedinou motivaci tuto značku chválit, či hanět, takže Fakta: McCulloch edition 1 s motorem HONDA jsem koupil 5/2008 (53cm),má tedy za sebou už téměř 7 kompletních sezon;pozemek mám 1700m2 s občasnými velmi výraznými náklony... že motor je super, se snad shodneme všichni (spolehlivost, startování,spotřeba, dlouhověkost) a pokud jde o ostatní, tak já jsem zatím nemusel měnit jedinou součástku (kromě nože).Takže z Mého pohledu jenoznačně Palec NAHORU!(30/7/14)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika