Sekačka Hecht



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 30.9 (?) 
20.3.2010 19:40, zobrazeno: 99063x

nemá někdo zkušenosti se sekačkou hecht 548sw??? plochu zahrady mam asi 600m2

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 97.74 (?), 20.3.2010 19:57

Zdravím, mám 546sh, asi rok a naprostá spokjenost, za slušnou cenu, mam plochu kolem 700 m2.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 15.114 (?), 23.3.2010 20:04

Dobrý den, jsem asi jediný kdo tuto sekačku viděl. V provozu v ČR ji zatím nikdo nemá, takže všechny informace, které kdo napíše jsou lež. Poradím Vám počkejte si na ni Stojí to za to. Zatím tráva neroste takže Vás nic nežene. První kusy dorazí okolo 10.4. A pokud se Vám nebude líbit pořád budete mít čas koupit jinou. Co se týče techniky vychází z Hecht 547SW (motor+ kola) jinak je vše nově upraveno a kostručně je podobná jednomu modelu od Makity(ten má jiný vzorek na kolech + jiný kryt přední části sekačky a jiný tvar madla) technika o kterou jde hlavně je 100%stejná jako u Makity. Jednoznačně doporučuji počkat si tráva neroste. Jinak na Vašich 600m je u Hecht 547SW dostatečný a s tím už má zkušenost mnoho lidí. Přesto ji nelze srovnávat s Hecht 546SH(jiná starší kontrukce)Také potvrzuji že tyto sekačky prodávám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 158.214 (?), 2.4.2010 22:13

Nemáte informaci jaký má sekačka otvor do koše - aby se neucpával a jaký má tvar nože? Nemáte někde foto?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 233.118 (?), 3.4.2010 0:00

JJ je to to isté ako Viking len má iný motor, chasis,kolesá a rúčku.A skoro som zabudol aj pojazd je modernejší.

Ale vážne - je tam čínsky motor - náhradné diely = 0,je to na zváženie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 106.20 (?), 6.4.2010 12:26

No tak to mám jiný názor. Na motory hecht je perfektní dostupnost dílů. Navíc třeba klikovka je několikrát lecinější než na B&S.

Sekačky neprodávám a vybírám jakou koupit.

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 6.4.2010 22:45

Druhá věc je, že na BS ty díly skoro nepotřebujete 

Ne, beze srandy, mám HECHT s 6koňovým BS a jsem velmi spokojený. jen se mi nelíbí že mizerně sbírá. Tak mi na letošní sezonu můj prodejce prodal nový nůž "s křidélky" tak jsem zvědavej...

Naopak, kámoš má ten samej model, jen s motorem HECHT. Ne že by to nejelo... ale furt něco šteluje, čistí...

Ale soudruzi se zlepšujou každým rokem a vsadim se, že jednou BS buď koupí nebo BS bude kopírovat je 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 15.114 (?), 10.4.2010 13:04

Mám sekačku Hecht GT53SBHW s motoremB+S 650series, na sekačce je napsáno Made in Italy. ES prohlášení je napsané v Italii a podepsané nějakým Italem od firmy Marina system. Píšete tu o soudruzích a číně ale podle toho co čtu je tato sekačka Hecht z Italie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 11.4.2010 1:53

je to možný... v dnešní době je stejně úplně jedno kde se co vyrábí.

Každopádně já měl na mysli srovnání motorů BS s čínskými kopiemi tuším Hondy, kterými jsou sekačky od Hechtu osazovány. Rozdíl v kvalitě tam byl značný, ale dnes nebo zítra už to nemusí platit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 15.114 (?), 20.4.2010 20:53

Zkušenost s Hecht 549SWB? Naprostá spokojenost a motor Briggs + Stratton Netuším sice kde se Briggs + stratton vyrábí ale je prakticky na všech sekačkách

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika