rotavator Robix



host - 33.146 (?)
3.6.2008 9:59

Bohatost směsi - úplně dodáhnout a povolit tak 1/2 až 3/4 - doladit podle akcelerace. 2,5 otáčky je velmi chudá směs - je to možná příčina vašich problémů. Studený motor startuji zásadně se sytičem a po pár vteřinách ho vypnu. Vyzkoušejte a v případě neúspěchu budeme hledat dál. Mne tak potrápila fajfka na svíčce. Můj rotavátor má nezkutečně moc naběháno, když jsem měnil pístní kroužky, tak měly v zámku snad 2 mm, ale válec perfektně vyleštěný, bez škrábanečku - důsledek časté výměny oleje ve vzduchovém filtru.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 28.4.2008 11:22
Hallo. I´m not sure, if you think meaning of "right fuel level," or if you want to know, how much should be right fuel level in the carburator. First is on the generall picture here: http://www.dansmc.com/float_level1.jpg, second is concern of automatic float valve in carburator.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 28.4.2008 12:00
I have allready undestood it, when i see picture Fig. 22 a on Jirka´s link.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 28.4.2008 11:24

try this pages:

www.mopedriders.org/article_cat.php?fldAuto=?

JAWA MOdel 210

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.54 (?), 8.5.2008 13:12

kupil som rotavator ROBIX156DM a mam k tomu spomalovaciu prevdovku a na oranie ale nevim ako sa zaklada čo treba odmontovať a kam namontovať aby som mohol orať ak niekto vie ne ch poradi prosim 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.197 (?), 2.6.2008 23:29

caute..tusim som tu jediny slovak:-) dufam ze aj napriek tomu mi nejak poradite..mam robi 55 a uz mam s nim neskutocne dlho problem s nastartovanim(co mi zozral nervov)ked ho vytiahnem z pivnice a 1.x nastartujem tak mi zavrci a skape a dalej ani za nic..kazdu xvilu zahadze sviecku..po dlhom trapeni mi znovu nastartuje a potom mozem rovit az kym sa nemine benzin... len to startovanie..uz som skusal menit-indukcnu, startovaciu cievku tyristor, viac krat som prekruzkoval, sviecku menim kazdu xvilu, cistim jak blbec a stale robi to iste..tusim ze by mohla byt xyba v zmesy ale co s tym..poradte prosim navod ako ho nastartovat v pokoji a lahko bez toho aby som sa natrapil jak hovado..vopred dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.146 (?), 3.6.2008 8:05

Nechci vás podceňovat, ale používáte sytič? Jak máte nastavený šroubek bohatosti směsy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.67 (?), 3.6.2008 9:44

skusam to so syticom aj bez..neviem co je lepsie..bohatost zmesi mam na 2,5 otacky..je to moc?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.146 (?), 3.6.2008 9:59

Bohatost směsi - úplně dodáhnout a povolit tak 1/2 až 3/4 - doladit podle akcelerace. 2,5 otáčky je velmi chudá směs - je to možná příčina vašich problémů. Studený motor startuji zásadně se sytičem a po pár vteřinách ho vypnu. Vyzkoušejte a v případě neúspěchu budeme hledat dál. Mne tak potrápila fajfka na svíčce. Můj rotavátor má nezkutečně moc naběháno, když jsem měnil pístní kroužky, tak měly v zámku snad 2 mm, ale válec perfektně vyleštěný, bez škrábanečku - důsledek časté výměny oleje ve vzduchovém filtru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.163 (?), 3.6.2008 11:04

vyskusam a uvidime..este aby som mal istotu-ta bohatost zmesy je ten srob blizsie ku vzduchovemu saniu? :-) a ten druhy s pruzinou pri plynovom lanku je volnobeh? zatial dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.146 (?), 3.6.2008 12:11

Šroub bohatosti směsi má pružinu proti samovolnému povolování, ale přesně si to nevybavuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika