rotavator Robix



host - 44.15 (?)
31.3.2008 7:53
Oblozeni je OK akorat byla vypadla jedna segerovka takze to drelo ale to jsem opravil jako prvni.Tloustka oblozeni je cca 4mm takze v pohode.Pri te zatezovaci zkousce obcas proklouzl klinovy remen schvalne jsem ho uplne nenapinal aby radsi proklouzl kdyz nahodou naberu nejaky kamen.Ten remen je novy. Shanim nejake bantamove kola nevite nekdo o nejakych za slusnou cenu?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 44.15 (?), 7.3.2008 12:08
Tak jsem byl na nakupu a pro zajimavost napisu ceny:pistni krouzek 24kc, jehlove lozisko pistniho cepu 42kc, tesneni valce 3,5kc, tesneni vyfuku 6kc, gufero 10kc, ceny bez DPH O vikendu to tam namontuju...akorat si rikam kdyz uz to budu delat, tak bych mohl rozpulit motor vycistit ho a pretesnit kartery asi to tak udelam.Stejne budu muset tekutim kovem vymezit vuli na hlinikove remenici prevodovky rotavatoru a budu muset cekat nez to zatuhne.Jeste dodatek novy pistni krouzek ma tloustku 1,61mm a ten opotrebeny ma 1,2 takze to je rozdil 0,8mm na prumeru a to je dost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.7 (?), 10.3.2008 19:37
o vikendu jsem mel jinou aktivitu a tak jsem pokracoval az dneska.Nakonec jsem se rozhodl motor pulit vylisoval jsem i loziska na klice a dam je nove, protoze jiz maji vuli a ponekud chrasti...kdyz uz tak uz... :-) nakonec to bude mala generalka. vsechny dily jsem vykoupal v benzinu a blok se bliska jako z obchodu.Tesneni mezi blok budu muset udelat sam s papiru, nalisovat gufera, loziska a vse smontovat.Ty chybejici jehly z loziska pistniho cepu v tom bloku nekonec spadene nebyly.takze tak nejak pokracuju
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 27.3.2008 20:05
Tak rotavator je komplet opraveny a i vyzkouseny:-) Aj lak sem mu udelal hehe
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 27.3.2008 20:28
Prvni fotka je kdyz jsem ho nasel ve sbernych surovinach cena byla lidova 1kg=6kc dalsi fotka je po oprave a posledni pri zkousce na policku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 27.3.2008 21:02
Dnes jsem jeste udelal samolepku ROBIX 55 navod: Na pocitaci udelate text ci motiv a vytisknete ho na laserove tiskarne na silikonovy papir.Pote na vytistenou plochu nalepite sirokou lepici pasku dobre uhladite odlepite a toner zustane na lepici pasce a samolepka je hotova jak snadne:-) Silikonovy papir se da sehnat ze samolepici tapety (je to ten nelepivy papir na kterem je tapeta)Dulezite je samozrejme tisknout na tu nelepivou cast papiru.silikonovy papir lze pouzit opakovaneToz tak
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 28.3.2008 10:20

zdravím,

tak z toho rotavátoru si urobil doslova nový stroj :) ta fotka so sberných surovín... nechapem ako može niekdo takto doriadiť motor a celkovo stroj,

fotka po renovácii je uplne super len výfuk by som volil taký ako majú motory JIKOV presne typ JM4-003. ale tu ide isto o funkčnost a tu ten tlmič splňa.

skuška na políčku, no vidím že si s ním rotavator nedal vôbec námahy čili asi to šlo super.

tak ať slúži ešte roky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.110 (?), 28.3.2008 16:34
Dik za pozitivni ohlas:-) Ten vyfuk tam byl je to asi original je jen natreny zaruvzdornou stribrenkou.Vsechno je pretesnene dale nove loziska nove pistni krouzky, indukcni civka, nova elektrika atd... Je z toho i funkcne novy stroj navic s moznosti koupit motorove dily velmi levne je to totiz identicke jak na babete 207 vyjma bloku.Takze mi to vydrzi urcite dlouho.Nema to sice nejaky zavratny vykon poze 2Kw ale staci to.Hlina na policku byla dost mokra a po case se noze uplne zalepily takze jsem to prerusil.No diky spatnemu stavu to aspon vyhodily a ja ho mohl najit ve srote... Planuji dalsi prislusensvi ktere si budu vyrabet.Jen ty bantamove kola budu muset koupit... Akorat nam privezli SUSHI tak si du dat mnam
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 31.3.2008 7:15

tak to je dobre, :)

jo inač ešte neviem či si dával aj nové obloženie odstredivej spojky, ak nie možna že asi ho bude treba vymeniť, taka nová lamela robí s prenosom výkonu divy. ale ked si to poradilo aj s blatnou pôdou tak je to asi OK. tak ať funguje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.15 (?), 31.3.2008 7:53
Oblozeni je OK akorat byla vypadla jedna segerovka takze to drelo ale to jsem opravil jako prvni.Tloustka oblozeni je cca 4mm takze v pohode.Pri te zatezovaci zkousce obcas proklouzl klinovy remen schvalne jsem ho uplne nenapinal aby radsi proklouzl kdyz nahodou naberu nejaky kamen.Ten remen je novy. Shanim nejake bantamove kola nevite nekdo o nejakych za slusnou cenu?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.252 (?), 28.4.2008 10:33

Sorry to disturb the topic, but I can't find any information about that JIKOV carburator. Could anyone tell me what is the right fuel level in the carburator, or an expoded drawing of the carburator

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika