rotavator Robix



host - 59.2 (?)
17.7.2009 17:55
Aha tak to bude pravdepodobne problem v karburatoru tak dajte tu druhu trysku a pokud to nepomoze muze byt pricpany nektery kanal v karburatoru nedy staci opravdu malo. Profukovat vzduchem z vnitrni strany karburatoru jsou tam male dirky a muzou byt zanesene i kdyz se to zda v poradku. Z.M.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 120.118 (?), 12.7.2009 21:41

prosim ak viete ake je cislo tej trysky ked ja to teraz nemozem nikde zistit..vdaka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.7 (?), 15.7.2009 11:44
tak jsem to rozmontoval a tryska v plovakove komore je 82-ka Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 134.21 (?), 15.7.2009 17:51

velmi pekne dakujem..ja tam mam tusim 88, tak neviem co mi to predavac dal..mohol by to byt problem v tom, ci nie? pretoze startuje na brnk ale pridam a biely dym a dusi sa..este raz dakujem za ochotu. Peter M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.2 (?), 16.7.2009 16:04
asi to nebude tim ten rozdil je maly. Co vyfuk neni zakarbonovany svicka je v poradku? Predstih?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.43 (?), 16.7.2009 19:30

viete ked nezda sa mi ze by to mohlo byt predstihom al. vyfukom pretoze predtym ako som rozobral vycistil a nieco vymenil v karburatore tak okrem toho ze nestartoval dobre isiel ako hodinky..a takze to vzniklo nahle preto nehladam problem inde (zatial) zda sa mi to nepravdepodobne..naozaj vzdy predtym cize este nedavno ked horkotazko nastartoval tak tahal jak blazon..skusim zohnat este tu 82 trysku a uvidim co dalej..skusal som uz aj prihybat plavak (novy) ale ziadny rozdiel..a skusil som taku vec ze ked zavrem ventil paliva (novy) tak na konci ked uz dochadza palivo sa rozbehne jak predtym..samozrejme kazda rada mi pomoze lebo teraz som zufaly neviem kde mam hladat chybu..dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.2 (?), 17.7.2009 17:55
Aha tak to bude pravdepodobne problem v karburatoru tak dajte tu druhu trysku a pokud to nepomoze muze byt pricpany nektery kanal v karburatoru nedy staci opravdu malo. Profukovat vzduchem z vnitrni strany karburatoru jsou tam male dirky a muzou byt zanesene i kdyz se to zda v poradku. Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.3 (?), 18.7.2009 11:25

ok vyskusam vase rady..s tymi kanalikmi by to davalo zmysel..vyskusam, pokusim sa zohnat aj tu 82 a uvidim..ked tak budem otravovat dalej :-) dakujem Peter M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.3 (?), 21.7.2009 10:17

Zdravím. Mám Robi 55 již řadu let a zatím OK. Jediný problém je, že jse ztratil ovládací páčku sytiče. Netušíte jak ji nahradit či doma vyrobit?

Neví zda by se dala k motoru připojit nějaká bubnová sekačka?

Dík za rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.7 (?), 27.7.2009 6:51

Dobrý den, já jsem páčku sytiče nakonec demontoval, protože si myslím, že celkem pomohla k "vyklepání" díry, kterou prochází hřídelka klapky sytiče viz. obrázek karburátoru výše. V mém případě je tam taková vůle, že to jde krásně rukou ovládat. Jinak si myslím že z kousku plechu to dokáže vypilovat každý kutil. Bubnovka k robixu prý existovala a i já bych uvítal, aby ostatní majitelé Robixu vložili sem do tématu foto příslušenství. díky Z.M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.2 (?), 27.7.2009 9:22

Sekačka byla rotační, která sice poseče ledacos (i boty),  ale bubnová to přece jenom není.

O vypilování jsem také uvažoval, ale nechce se mi dotoho. Mě jde klapka sytiče ovládat dost ztuha.

VH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika