Rotační sekačka Vega S465



andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?)
16.6.2008 14:17

Nemusí se jednat o omyl, já mám sekačku s motorem Lamborghini.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 4.243 (?), 16.6.2008 13:28

Tak jsem si to přečetl a za reakci snad stojí jen dezinformace o motorech Honda GXV 160, že měli litinovou vložku. Já si troufnu říci, že nikdy nic takového neměli. To, že ty motory vypadají jako kopie a jsou dobré kopie je pravda a asi i proto vznikla značka ABG pod tím kým je. Motory GCV jsou opravdu jiné konstrukce, ale kéž by všechny motory byly udělány takto a že na jedno použítí? Pokut si spočítáte náklady na opravu opotřebovaného motoru stejně zjistíte, že se to nevyplatí. Jinak bych uvítal kontakt na toho prodejce se servisem k vůli tomu motoru Lombadini. Předpokládám, že váš název je omylem zaměněn za značku auta. Jde o diesel motory a na typ LDA 100 bych něco potřeboval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 16.6.2008 14:17

Nemusí se jednat o omyl, já mám sekačku s motorem Lamborghini.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 16.6.2008 14:25

Hm asi jo když jsem nad tím tak přemýšlel půjde asi opravdu o můj omyl. Přiznám se, že jsem tento motor nikdy neviděl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.102 (?), 16.6.2008 14:53

Mi taky připadalo, že jede motor pomalu. Taky jsem si po pár hodinách provozu trošku zvýšil otáčky... nicméně mokrou trávu by to mohlo sbírat lépe (porovnávám se starou MTD z Baumaxu)

Jinak ke křovinořezům Vega. Výkon u typu C43 uvádějí špatně 2,1kw.

Podle typu motoru, ktrerý uvádějí : 1E40F, jsem ve světě na netu snadno našel stránky www.made-in-china.com, kde jsou správné parametry těchto čínských strojů. Najdete tam i pruduct list křovinořezů vyráběných v číně. Např typ CG430 je stejný jako vega c43, ABG 430... Dozvíte se taky, že objem výroby je 90000 kusů za rok.  Můžete si tak objednat celý kontejner křovinořezů... Čínská produkce má jednu velkou výhodu, že kopíruje původní velmi kvalitní Japonskou produkci. Pokud se výrobek povede, není špatnej a je levnej. Jirka Suchy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 220.253 (?), 16.6.2008 14:46
GXV 160 má litinovou vložku a dle servisního manuálu lze opakovaně provádět výbrus válce. U GCV již ne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.69 (?), 22.7.2008 11:32

Dobrý den, zdraví, zde všechny,  vlastním sekačku Vega S465, a zatím jsem neměl jakoukil výtku, ale nyní se mi stala nemilá věc, najel jsem do trávy kde položený byl drát, nic se nestalo sekačka šla dál, ale týden na to přestal fungovat pojezd, rozebral jsem tedy spodek, a zjistil vypadlý klínek, z řemenice pojezdu, opravil jsem to a když jsem nandaval unašeč, tak mi upadl i klínek vylisovaný na unašeči, ten je nejspíše z bezpečnostních důvodů odělaný z křehké oceli, která po nepřiměřeném nárazu, můj případ, praskne aby ochránila motor, ale bohužel oprava unašeče není jdnoduchá, neví někdo kde se dají sehnat náhradní díly na tuto sekačku reps ekvivalentní unašeč který by pasoval do Vegy S465

 předem díky za reakce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.33 (?), 20.10.2009 21:00
Sice trochu pozde, ale odpovidam. Unasec jde koupit napr. v prodejnach MK PROLES. Pri podzimnim cisteni sekacky jsem zjistil napraskly unasec a dnes jsem ho koupil, bohuzel je dost drahy, stal 399,-Kc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.62 (?), 24.6.2012 23:59

Přesně toto jsem zjistil dnes.Nedotočený závit v klice.Šroub o ty tři závity zkrátím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 116.41 (?), 3.8.2008 12:52

Sekačka pracuje po prvním spuštění do vyprázdněný prvního koše, pak už nastartovat nejde, musím čekat celé hodiny nebo do druhého dne. Potřebuji radu, co dělám špatně. Soňa Palečková - 604200531, Životice u Nepomuka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 125.139 (?), 11.6.2010 20:33
stalo se mi také docela nedávno... stačí dotáhnout plynové lanko..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika