Radlice na sníh k mf 70



host - 235.12 (?) 
4.8.2010 18:49, zobrazeno: 19182x

Prosím vás můžete mi někdo vysvetlit, jak mám udělat uložení pro radlici. Jestli má být na pevno nebo by měla mít více poloh,...??? Pár fotek jsem už viděl, ale nejsem z toho moudrý. Plech (3mm), už mám vyválcovaný a než se do něčeho pustím, tak se chci poradit. Kdyby byla nějaká fotka byl bych vděčný. Předem děkuji. Michal Jiční Čechy

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 18.54 (?), 4.8.2010 21:42

Originální uchycení je otočné, aby radlice kopírovala i nerovný terén, a celá je nastavitelnátak, aby se nechala natočit pod úhlem doleva, pod úhlem doprava nebo rovně, toto zajišťuje takový ozubený segment, který se dotáhne maticí v té poloze, kterou potřebuje pro hrnutí sněhu. Foto nemám, nejlépe by to chtělo někde vidět.

V inzerci jsem kdysi viděl doma dělanou radlici, která měla toto nastavování pod úhlem pomocí řettízku na jedné i druhé straně, pouze se zahákl do háčku zase v poloze, kterou potřebujeme, pro hrnutí sněhu buď doprava nebo doleva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 235.12 (?), 10.8.2010 20:22

Já to znám táké s tím segmentem. Ale určitě by také šlo(když máš tu možnost) udělat pomocí dvou pásovin e jeden čep mezi ně. Uděláš si 3-4 stabilní polohy které budeš zajištovat čepem. Však ty si poradíš. foto také nemám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 233.128 (?), 29.8.2010 20:45

No ja som robil podla tohto navodu pozri tu je link. Uz to mam dva zimy a funguje to dobre ale teraz chcem prerobit natačanie pomocou šnekoveho prevodu s miesta obsluhy.Mozno som pomohol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jozef babej - (10) - 246.164 (?), 30.1.2013 18:54

radlicaza agzat

radlica za agzat
radlica za agzat
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 235.129 (?), 15.2.2014 18:11

Zdravím Vás, dnes som prvý krát na tejto stránke, takže neviem ako to presne funguje s pridávaním príspevkov, ale chcel by som prispieť ukážkou podomácky vyrobenej (otec a ja) snežnej radlice. Akzat sme si kúpili minulý rok v jari. Túto zimu sme prvý krát vyskúšali radlicu a doporučujem viac polôh. My sme použili 3mm plech. Tu je pár fotiek.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 235.129 (?), 15.2.2014 18:14

pokračujem v kladaní fotiek snežnej radlice


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.129 (?), 15.2.2014 18:19

snežná radlica foto 3


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 235.129 (?), 15.2.2014 18:34

detaily pluhu


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika