Problém s křovinořezem Demon RX580



Igi - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 180.86 (?) 
8.6.2015 19:57, zobrazeno: 4662x

Loni jsem koupil tento křovinořez. A až na drobný problém s upadáváním struny z hlavy fungoval bez problému. Na podzim jsem ho nechal jet až do prázné nádrže a nechal v garáži. Letos na jaře jsem ho vytáhl z garáže, promazal kulové ložisko, zkontroloval vzduchový filtr, nalil směs benzínu s olejem a posekal zahradu bez problému. Včera jsem jel znova posekat zahradu, nastartoval jsem jej, po pár vteřinách volnoběhu začal sekat. Po asi necelé minutě při sečení náhle chcípnul. Znova už nešel nastartovat. Dnes jsem se jej pokusil zprovoznit, vyčistil svíčku, zkusil jestli dává jiskru - dává nepatrně podprůměrnou. Ale stejně nešlo nastartovat, po několika pokusech jsem zkontroloval znova svíčku a byla celkem suchá, mám dojem, že nějak neproudí palivo do válce. Do průhledného mačkacího tlačítka pod karburátorem (nevím jak se mu říká) se dá načepovat mačkaním benzín. Pak jsem rozšroubil karburátor, ale nikde jsem nenašel trysku (odšroubil jsem jen ty šrouby zespodu karburátoru, ty horní nejdou povolit, protože tam už z výroby jsou horší drážky na hlavicích šroubů. Co by to mohlo být za závadu a jak to spravit? Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 14.6 (?), 8.6.2015 22:24

Zdravím Igore, jakou barvu mají elektrody a izolátor svíčky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Igi - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 180.86 (?), 9.6.2015 15:54

Zdravím Stando, elektroda byla černá od oleje, očistil jsem ji a po očištění pak byla taková do šeda. Zkusím dnes koupit novou svíčku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Igi - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 180.86 (?), 9.6.2015 19:50

Tak problém vyřešen - v nádrži byla přerušená hadička benzínu, koupil jsem novou hadičku a zase to běží jak má.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika