Problém s křovinořezem



R.H.H. - (1) - 186.98 (?) 
10.7.2013 9:01, zobrazeno: 8217x

Dobry den, rad bych vas pozadal o radu. Nedavno mi prestal fungovat, respektive nesel nastartovat, muj krovinorez husqvarna 325 rx. Po navsteve servisu (vymena svicky, palivoveho cerpadla a serizeni) vypadalo, ze je vse v poradku. Nicmene po zhruba 30ti minutach prace se objevil jiny problem, krovinorez zacal pri praci ztracet silu, vzdy jsem musel na chvili prestal a pote stroj zacal opet fungovat, nicmene vzdy jen na chvili a stroj se opet takrka zastavil - motor stale fungoval, ale byl jakoby pridusen. Je mozne, ze to je zpusobeno servisem a chybou pri serizeni? Napr. malo kysliku ve smesi? Nebo je problem uplne nekde jinde? Diky moc za pomoc.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 216.44 (?), 10.7.2013 10:10
Až se začne dusit zkuste pootevřít víčko palivové nádrže.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 124.31 (?), 10.7.2013 14:45

S tím víčkem souhlas, a pak falešný vzduch, prohlédnout dotažení karburátoru a gufera na klice (zvenku musí být bez mastnoty), dotažení válce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 38.146 (?), 10.7.2013 19:01

Jestli máte možnost tak bych zkusil jinou svíčku 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 186.98 (?), 11.7.2013 8:37

Moc dekuji za reakce. Bohuzel az na povoleni vicka nadrze jsou ostatni rady mimo moji odbornost, zvladnu sice precist Platona v originale, lec na dotahovani valcu si jiz netroufam.

Spise mi slo o to, zda je problem zpusoben chybou servisu a mohu pozadovat opravu zdarma ci se jedna o jiny problem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 228.125 (?), 15.9.2013 20:42

Tak po urcite dobe se problem vyresil - nakonec to byla malickost - jen ucpane sitko a vykon schazel ponevadz chybel benzin :-). Ale kazdopadne dekuji za nazory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 58.228 (?), 3.10.2013 20:45

Zásada, kterou je nutné dodržovat - pravidelně čisti vzduchový filtr, jakmile si myslíte, že vám klesnul výkon, tak z 99 % to je právě pan Filtr. A když říkám čistit.- tak to zcela pořádně a důkladně, doporučuji pořádné proplachy, ušušit a pak ještě pro jistotu profouknout - zejména mám na mysli ty knížkové resp. harmonikové filtry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.242 (?), 5.10.2013 20:12

pán mal na mysli palivový filter a nie vzduchový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika