Problem 353



host - 111.65 (?) 
27.3.2010 21:10, zobrazeno: 7019x

zdravím chci se zeptat zde profíku myslím tím p.Radka a pana J.S.problem mam s pilou husqvarna 353. při klasickěm řezaní pila jede pěkně ale při zmeně polohy do: pravá rukojet nahoře lišta směrem k zemi pila začne blbnout ztracet vykon parkrat vynecha -nepravidelny chod motoru a jede znovu problém je jen při změně polohy do výše napsané.zaroven mam dotaz chci kupovat je ště jednu pilu na na tesařinu a špalkování paliva, požadavky: lehka s dostatečnym vykonem na značce a na penězích nezáleží.

diky za odpověd míra

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 27.3.2010 21:33

Toto se děje obecně při špatně nastaveném karburátoru. Motor mění otáčky při změně polohy, jak popisujete. Ovšem stejně tak se to projeví i při závadě. Pro přesnější identifikaci závady je třeba znát stav pily, kolik toho nařezala, zda to dělá vždy, nebo jen při menším množství paliva v nádržce a pod. protože potom se dají vyloučit závady, které příliš nesouvisejí, nebo nepřipadají v úvahu. Orientačně bych doporučil ověřit stav palivového filtru, neporušenost hadičky,  odvzdušnění nádržky, sítka v karburátoru, membrán, jejich těsnění, těsnost příruby sání, impulsní systém. Jestli je to starší pila, může se projevovat už i netěsnost gufer.  S pil by u mě byly horkým kandidátem PS 4600- 5105.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.65 (?), 27.3.2010 21:50

ještě pozištuju ten stav paliva jestli to dělá jen když je poloprazdná nadrž a uvidim.jinak filtr dobry, karburátor seřízeny, palivo čerstvé přesně namíchané, pila porazila nějaky buky, stare jabloně hrušky, před tydnem mi pila jela krasně vyzkoušeno přímo v lese a tento tyden začla dělat problémy, ještě vyzkouším dám vědět co a jak co budu moct obhlédnu doma na ponku a uvidime jinak moc děkuju

míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.142 (?), 27.3.2010 22:05
Potom to vypadá na nečistotu, bublinku, vodu u sedla trysky. Zkuste otevřít L o 1/8 protočit motor v řezu a vrátit zpět dle stavu, nebo ponechat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.65 (?), 1.4.2010 7:36

děkuji panu j.s. za radu pila jede zase normálně ani sem nešteloval to l.asi bylo něco u te trysky

s pozdravem míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 107.10 (?), 11.8.2016 21:05
dobry den.nechci zakladat tema ale nikde sem se tu nedocetl, mozna jsem spatne hledal zakladni nasraveni karburatoru h 353 daval sem novy a ma jeste plomby bude nastaveny?na doserizeni pujdu do servisu ale jedna se mi spis o prvni start.karburator je zama original.dekuji za odpoved miroslav
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika