Prestavba kultivatoru



mazac.t - (2) - 14.4 (?) 
22.5.2013 13:32, zobrazeno: 5585x

Zdravim vsechny. Prichazim s napadem ktery jsem realizoval. Mel jsem doma nevyuzity kultivator Rigid rpt 4040 a potreboval jsem pomocnika do lesa. Po nekolika nacrtech na papir jsem se dal do prace a po par dnech jsem mel hotovou prvni verzi me "tery". Do dnes ji stale vylepsuji a opravuji popraskane a potrhane plechy a svary. Jelikoz tento stroj neni samozrejme urcen na tahani voziku se drevem. Na stavbe jsem alespon vyuzil prave ziskanou starou trafo svarecku a "naucil" jsem se svarovat. Je to super pomocnik a usetril me spoutu prace. V planu mam dodelat jeste na predek zavazi a nastavec s navijakem na stahovani dreva. Puvodne to vypadalo takto.


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 227.53 (?), 22.5.2013 21:12

nehnevajte sa ale toto s terou nema nic spolocne... ja som si urobil za terou vozik obracak sena a aj spominany navijak roztrhne 7mm ocelove lano bez problemu a s vahou cca 300 kg (mam tam zavazia) sa pri tahni aj tak musim uviazat o strom lebo ju vydvihne hore nakolko tlak na poloosi by nevydrzala. Tento vas stroj je kultivator a to aj dokaze. Navijak by som vo vasom pripade radsej neriesil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
flubertn - (14) - 50.148 (?), 24.5.2013 17:45

neni to zadné koleso nejaké mäkké? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mazac.t - (2) - 211.140 (?), 25.5.2013 7:59
Tak trosku se porad vyfukuje, musim si to nechat zpravit :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika