Pojezdová sekačka Green Jet z OBI



host - 90.130 (?) 
18.6.2008 22:04, zobrazeno: 22238x

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zdali má někdo zkušenosti s pojezdovou sekačkou Green Jet zakoupenou v OBI. Dodavatel je fa Garland distributor.

Děkuji za reakce

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 198.206 (?), 19.6.2008 8:44

neznámá značka, nekoupil bych!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.58 (?), 19.6.2008 12:25

S firmou Gerland mám zkušenosti. Tváří se jaký prodává skvělý mašiny, ale polovina z toho je z Asie. Já se o tom přesvědčil u sekačky Boleus  :-(  Green Jet z OBI neznám. Ale s velkou pravděpodobností si troufám tvrdit, že je to špatná sekačka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 80.114 (?), 20.6.2008 10:13

Dobrý den

sekačku Green Jet nam přinesl zákazník do servisu.Byla koupena v OBI za 5890 Kč. Po dvou dnech sečení mu přestal jít pojezd. Závada je zapříčiněna velice špatným uložením ozubené pojezdové příruby ke kolu a podimenzovanýma pastorkama. Tato závada se bude určitě objevovat u všech strojů a mám to i potvrzeno přímo z OBI. Snad největší problém je v tom, že hlavní distributor těchto strojů MTD Garland distributor s.r.o. nemá vůbec žádné náhradní díly k tomuto stroji. Přímo prodavači v OBI mě řekli, že se jim tam tyto stroje hromadí z důvodu nefunkčnosti pojezdu.Stroje mění prý za nové a nebo vrací peníze. Proto velice pečlivě zvažte koupi tohoto stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 23.90 (?), 27.6.2008 11:14

Hmm, tak už vím proč mi sekačku MTD, která se už potřetí vysypala nesou schopni spravit. V záručním listu je napsán jako dovozce Gerland distributor  :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.168 (?), 27.6.2008 11:18

Pokud to je v záruce, tak po třetí závadě můžete chtít vrátit peníze a koupit jinou - není třeba otravovat se čekáním na opravu..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 38.59 (?), 29.4.2009 12:31

Dostal jsem tuhle sekačku od tchána s tím, že nefunguje pojezd. Počítám každou korunu, tak než něco začnu dělat chtěl, bych se zeptat, jestli nemá někdo kontakty kde se dají sehnat náhradní díly.

Díky Marek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.16 (?), 6.2.2011 12:46

Dobrý den, taky jsem koupila tuto sekačku v OBI. S pojezdem jsem měla taky problémy, nakonec do dovršily myši, které mně prokousaly žlutý klobouček od sytiče. Náhradní díl jsem zatím nesehnala:-) Draha

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.21 (?), 6.2.2011 14:30

NEBRAT! jak se říká, nejsme tak bohatí aby jsme si kupovali levné věci. Kdepak myslíte že ušetřili? Na maržích? v OBI? Asi těžko. Kupujte mašiny od sice dražších ale autorizovaných prodejců, ano u strojů připlácíte za to že mají sklady a v nich náhradní díly, servisní síť... Ale v případě poruchy zaloví prodejce v šuplíku a vy pokračujete dál v práci. No není to krása?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.140 (?), 26.2.2011 1:29

Úplně s Vámi souhlasím. Taky bych se přimlouval ke koupi výrobku ověřené značky u které je pořizovací cena většinou o dost vyšší (častokrát i odradí), ale s ohledem na životnost stroje, ušetřené nervy, pohodlněší práci, se tato vyšší investice velice brzy vrátí a ještě ve výsledku ušetříte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika