Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Zahradní domky.cz
Chaty, zahradní domky a domky na nářadí, dodání po celé ČR
Nábytek Vladeko
Dřevěný zahradní nábytek, doprava po ČR zdarma
Držáky nářadí
Jednoduché držáky pro snadné uskladnění zahradního nářadí atp.

Zahradní technika > Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14

stavba, topení, úspory energií, voda a odpady, sítě, interiér, dílna

Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14

Jiří Kohoutek (410) - xxx.xxx.211.38 (?)
15.2.2011 20:59

Mám tam svíčku z Alfy Romeo za 135 Kč, přechodku jsem si vysoustružil, je to drobnost.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Ja mam spraveny teplovzdusny ohrev hlavy, a ..., host, 25.8.2014
TZ4K14 má doudobý vzduchem chlazený diesel m..., Jiří Kohoutek, 23.3.2014
Zdravím... pred časom som si zaobstaral TZ4K..., host, 19.3.2014
zhaviaca sviecka je nova a funguje ako ma......, host, 25.2.2014
Zdravím Páni! Mám TK 4K 14. Nemám s tým veľa..., host, 25.2.2014

Folpy (3) - xxx.xxx.16.87 (?)
31.12.2009 17:07, počet návštěv: 76571
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Podědil jsem malotraktor TZ 4K 14, funguje výborně až na to, že je 25 let starý (2.výbrus) a nestartuje při studeném počasí. Musí hooodně točit, nepoužívám doutnák. Víte někdo o někom, který by místo doutnákového pouzdra nainstaloval žhavící svíčku, třeba z Avie, už jsem o tom něco slyšel. Dále bych potřeboval udělat generálku brzd a řízení. Vřelé díky za rady nebo info.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.125.250 (?)
2.1.2010 15:04
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Drzak na svicku se da poridit v prodejne nahr. dilu vyjde asi na tri sta, jinak ho udela dobry mechanik s drzaku na doutnak, uriznout provrtat udelat zavit ja tam mam svicku z fordu, oprava brzd neni tezka ocistit prenytovat nebo nechat nalepit oblozeni vymenit simering popr. nechat stahnout bubny, co se tyce rizeni tam je to na delsi debatu, mozna staci jen sestelovat vuli nekde jsem to tu popisoval nebo nechat udelat servo, poud nejste moc technik nejlepe se obratit na nekoho kdo se tomu venuje ve vasem okoli nevim odkud jste tak vam v tom moc nepomuzu, ja jsem od hbustopec u brna ale takovych mechaniku je pomerne dost staci se poohlednout po okoli

Připojit reakci

Daniel Trojan (1) - xxx.xxx.97.119 (?)
9.1.2010 20:28

Dobrý den chtěl bych poprosit o radu koupil jsem orig. žhavící svíčku a když ji tam dám tak to za studena vůbec nenatočím a jak tam vrátím ucpávku na doutnák tak chytne na podruhý.Neví někdo čím by to mohlo bejt?

Připojit reakci

9.1.2010 22:25

Je to asi rozbitý...

Připojit reakci

10.1.2010 10:59

To se mi nejak nezda.

Připojit reakci

10.1.2010 13:12

Na TK používám pro start žhavící svíčku z Alfy Romeo v redukčním držáku.Žhavím tak 15 sek. a většinou na podruhé motor chytne s tím, že po startu ještě chvíli žhavím, než se motor rozběhne.

Vyndal bych svíčku a zkontroloval, zda skutečně žhaví a zkontroloval čas, kdy bude dostatečně nahřátá pro start.

Ještě mne napadá, zda je svíčka dostatečně vsunuta do spalovacího prostoru, aby mohla rozprášená nafta vzplanout.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.117.131 (?)
12.1.2010 10:18

Měl jsem úplně stejný problém - po našroubování redukce a svíčky nechtěl TK startovat ani za tepla, po vrácení orig. šroubu startoval okamžitě. Myslím, že závada bude v netěsnosti redukce či svíčky. Redukce má poměrně krátký závit a žádnou těsnící plochu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.237.85 (?)
22.1.2010 21:53

zdravim potřebuji poradit mam tk 14 a vyskakuje kvalt co mam dělat předem diky Ondra

Připojit reakci

22.1.2010 23:18

Který, popiš to více do široka, zda máš mašinu z bazaru, nebo vlastní (dobré používání, atd).

Připojit reakci

23.1.2010 16:50

Bud je zohla vidlicka, nebo ta hridel na ktere je je poskozena, vepredu pred radici pakou jsou po stranach tkovy vetsi cervici, pod nima pruzina a kulicka ktera drzi tu hridelku v poloze, neutral nebo rychlost, muze byt praskla ta pruzinka, nebo zlabek na te hrideli ochozeny, mozna je ten cerv jen povysroubovanej, vic me nenapada, 1 2 je prava 3 4 leva.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.237.85 (?)
24.1.2010 12:43

diky!!! ešte nevim jestli stači rozdělat jen ten domeček ze zhora

Připojit reakci

host - xxx.xxx.178.124 (?)
6.3.2010 19:49

k té svíčce. nejlepší je ž, svíčka z multikáru stačí osoustružit závit a vytočit obyčejným očkem metrický závit -20C a startuje jako švícary.Ta original stojí za prd.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.218.134 (?)
15.3.2010 12:25

mám pod tatrami málo jazdený pekný kúsok tk14, je to pracant, velmi spolahlivý, nemám k nemu žiaden manuál ani návod, všetko čo viem o tomto stroji pochádza z tejto stránky. Dakujem. Mám niekolko otázok na údržbu a to hlavne kolko a aký typ oleja sa leje do motora TK-cka jednoválec. 

Připojit reakci

15.3.2010 13:23

Tolik, aby dosahoval zhruba do poloviny na zdrsněnou část měrky oleje.Jedná se o nalití do skříně regulátoru otáček, odkud je olej nastřikován do motoru, takže jeho hladina není tak kritická jako u klasického čtyřtaktu, olej M6AD.

Připojit reakci

15.3.2010 14:18

dakujem, ak mam miesto odmerky mnozstva oleja (napravo vpredu) odmerku z niečoho iného??? myslel som, že by mi pomohla inf. o približne presnom mnozstve oleja M6AD, mal som na mysli kompletnú výmenu náplne a s tým súvisiaci postup, ak to viete budem Vám vďačný za každú radu, tá mašinka je moj miláčik. (VIKTORTATRY)

Připojit reakci

15.3.2010 17:14

na ľavo od volantu tk-cka sa nachádza páka ktorá má tri polohy, myslím, že to má niečo spoločné s náhonom a prenosom hnacej sily na kolesá, mne to ťahá na všetky štyri kolesá, ťah je neuveriteľne silný na to aký je tk-cko malý stroj, pre orientáciu Vás prosím o pomoc, zároveň mám otázku či je možné namontovať na kardanovú os (hriadeľ) ktorého výstup sa nachádza na zadnej náprave oceľový tŕň na štiepanie dreva, videl som to v polsku ale tam mi neporadia. Nemá s tým niekto skúsenosť? Rád by som sa dozvedel o nejakej vychytávke na ručný plyn, totiž to lanko v boldene je mimoriadne nepraktické i keď geniálne jednoduché, napr. pri nakladaní sena tam hodím jednotku a sám naložím, ale to tu asi nepatrí. Dakuijem (VIKTORTATRY)

Připojit reakci

15.3.2010 17:24

Mrkněte na fórum Naše traktory, je tam oskenován návod na TK, takhle by to byl běh na dlouhou trať.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.218.133 (?)
15.3.2010 20:38

Toto fórum je pre mna jedinou možnosťou ako sa dozvedieť viac. Moja masinka je na okolí siroko daleko jediná a fachmani ako ste Vy, tak tí už vobec. Dakujem, budem sledovat dalej. VIKTOTTATRY 

Připojit reakci

15.3.2010 21:36

Ta páka nalevo je řazení náhonu zadních kola hnací hřídele, je to na dvě polohy a neutrál.Pokud jezdíte se zapnutou zadní nápravou (ta se vypne na zadním difernciálu, tak musíte použít polohu při níž se hřídel točí podle zvolené rychlosti, druhou polohu,(motorovou závislost),můžete použít pouze v případ, že je zadní náprava odpojena.Motorovou závislost byste mohl využít na tu štípačku, vypnete nápravu a točí se náhon, zhruba takovou rychlostí, jako by byl zařazen 4 rychl.stupeň.

Obrázky:
Bez názvu
Bez názvu
Připojit reakci

host - xxx.xxx.218.135 (?)
16.3.2010 12:25

p. Kohoutek, tabuľku mám stiahnutú, dakujem. Zistil som aj to množstvo oleja do jednoválca Tk, približne (jeden a pol litra). Jazdíl som doteraz len na všetky 4 kolesá (samota uprostred lesa),ale po návšteve tohoto fóra som zistil, že možnosti Tk-cka sú oveľa väčšie, chce to šikovné ruky a chytrú hlavu. PS: Ak disponujete ešte nejakými obrázkami, tabuľkami s parametrami, tech. nákresmi,  a ak nie je pre Vás problém to sem dostať mohol by som Vás o to poprosiť? Tiež som si na nete všimol tuningové úpravy na tk-cka tým, že tam maník nahodil široké ráfky s gumami. No neviem, opýtam sa Vás nebola by možno lepšia dvojmontáž pre zlepšenie adhézhych vlastností v teréne? A vydržal by to diferenciál? No isto Ste poriadne vyťažený a zaťažený s inými problémami ale asi s naväčšou praxou, ak budete mať čas tak odpíšte. (VIKTORTATRY)  

Připojit reakci

host - xxx.xxx.218.137 (?)
29.3.2010 13:03

mám informáciu pre všetkých majiteľov Tk množstvo oleja do jednoválca Tk je 1,5 litra, ďalej je nutné sledovať mierku hladiny oleja v motore. Motor Tk spotrebuje na jednu motohodinu približne jeden kubický centimeter oleja. Prevádzkový tlak vstrekovacej trysky znova u jednoválca Tk je 1,47 kpa.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.26 (?)
6.4.2010 11:33

koureni motoru mam holdr s 12 moterm vybrus pred 5 lety s duvodu zadrel se moter k vuli vzduchovemu filtru.Nasal spony z rozpadle dratenky filtru vymena za novy papirovy.Motor strasne kouri bere olej.Rozdelal jsem strasne poteceny vyfuk od oleje a vylil z neho asi 2dcl oleje navrtal diry kde stal aby vytekal ven Motor nema skoro nic najeto asi20mth rocne kouri od vymeny vybrusu startuje dobre pri nazhaveni studeneho motoru.Kompres ve valci jsem nemeril vite kolik ma byt? Traktor pouzivan vetsinou na vyoravani brambor a to vsichni nadavaji ze v takem smradu sbirat nebudou nechci uz do nej investovat kdyz vetsinou stoji. Myslim si kdyz tak kouri a bere olej jestli to neni olejovym cerpadlem dava moc oleje.Mate stim nekdo zkusenosti jak spravne seridit mazani diky Lada

Připojit reakci

host - xxx.xxx.218.129 (?)
7.4.2010 21:45

popis aky traktor to vlastne mas

Připojit reakci

9.4.2010 9:34

je to tk 10 rika semu holdr s 12 motorem dnes to nafotim lada

Připojit reakci

20.4.2010 8:17

Nevite z ceho by pasoval starter? Diky Lada

Připojit reakci

host - xxx.xxx.103.200 (?)
25.2.2014 21:23

Zdravím Páni! Mám TK 4K 14. Nemám s tým veľa skúseností, preto sa chcem spýtať či je normálne keď štartujem studený motor, že naštartuje hneď, ale len na tu chvíľku kým nevypne štartovaciu dávku. Až na cca tretí pokus motor zostane v chode aj to spočiatku dost nepravidelným odpaľovaním. (tryska je nová a nastavená čiže tú som už vylúčil) Je možné že by sa čerpadlo používaním prestavilo?? Má niekto s týmto podobné skúsenosti?? dakujem zatiaľ

Připojit reakci

host - xxx.xxx.103.200 (?)
25.2.2014 21:41

zhaviaca sviecka je nova a funguje ako ma... motor nastartuje hned aj bez nazhavenia ale len zvrkne kym nevyhori nafta zo startovacej davky a potom zhasne..akonahle vypne startovaciu davku ako keby aj uplne ubralo plyn..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.10.202 (?)
25.8.2014 4:26

Ja mam spraveny teplovzdusny ohrev hlavy, a dieru na dutnak mam zaslepenu skrutkou, startuje na brnk aj v zime.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.149.52 (?)
19.3.2014 13:35

Zdravím... pred časom som si zaobstaral TZ4K 14 jednovalec r.v. 1990, trocha som sa ňom novzik kým povymienam všetok olej a spravím údržbu podľa možností. Zarazilo ma prekvapkávanie oleja z výfuka cez otvor asi na to určený,  do akej miery je to normálne. ďakujem... Miro.

Připojit reakci

23.3.2014 20:25

TZ4K14 má doudobý vzduchem chlazený diesel motor, mazání zajišťuje pístkové čerpadlo, které tlačí olej na mazací místa, část oleje je zespodu klikové skříně vráceno, zbytek je ztrátový (mazání pístu u výfukového kanálu),tudíš odkap oleje je normální s svědčí o dobré funkci mazání motoru.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.62.29 (?)
10.4.2010 7:26

Já používám obyčejnou horkovzdušku. Když chci vyjet otevřu motor opřu pistoli k hlavě pustím na dvojku a za 2 minuty škrtnu startérem a jedu. Myslím že je to je to nejjednodušší zpusob, než pitvat motor.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.163.134 (?)
19.4.2010 15:52

Dobrý den, mám malotraktor TZ-4K-14 a i při -20 stupních dám plný plyn a zamačknu startovací davku a už to jde. nikdy jsem nepoužíval ani doutnák ani žhavící svíčku stačí akorát aby jste měl vše serízeno jak uvádí výrobce a vyčištěné, vyměněné filtry a nemůže být problém.

Připojit reakci

19.4.2010 19:06

Tomu asi ani sám nemůžete věřit, fyzika by jaksi nefungovala, viz zápalná teplota nafty, ale čte se to pěkně!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.209.65 (?)
21.4.2010 1:12

Já mám TZ4K14 ustájené v nevytápěné kůlně a taky nemám se startováním problém v žádném u nás obvyklém mrazu. Též jsem nikdy nepoužil k nastartování doutnák, zdroj teplého vzduchu nebo řemen. Zamáčknu čudla a max. na třetí pokus o nastartování to chytá. Jinak - zápalná teplota pro vznícení paliva se primárně u nafťáku vytváří prudkým stlačením vzduchu pístem ve válci. Tudíž pokud je dobrá komprese a ostatní potřebné parametry, chytá motor normálně. Výše jmenované pomůcky pro studený start jsou jen pomocné "berličky" při zhoršeném stavu motoru a palivového systému. Pokud ovšem zůstala v systému letní nafta, je to něco jiného.

Připojit reakci

Aleš Weisgärber (1) - xxx.xxx.48.134 (?)
26.4.2010 17:09

Dobrý den.

Mám problém, poradíte mi, prosím, někdo?

Koupil jsem TZ4K14, na volnoběh běží perfektně, jak přidám, zhruba na půl plynu, tak motor zhasne. Vyčistil jsem nádrž, vyměnil kohout od nádrže, dal jsem nové hadice od nádrže k filtru, filtr je také čistý, hadice od filtru k čerpadlu je taky nová, ale vypadá to, že z čerpadla jde málo nafty. Takže nevím, kde je problém. 

Připojit reakci

26.4.2010 21:31

Základem je kontrola čerpadla a vstřikovače, vyhodil bych vstřikovací trysku z motoru a pomocí přívodní trubky nafty pro trysku odskoušel zda čerpadlo dává naftu ve všech nastaveních plynu, při tom je třeba vyloučit závadu v přívodu nafty do čerpadla.

Trysku dát seřídit (preventivně ),na správný vstřikovací tlak,čerpadlo,pokud se ukáže vadným lze dát do repase a získat výměnným způsobem funkční.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.48.134 (?)
27.4.2010 17:21

Moc děkuji za radu!

Z čerpadla jde nafta jen do přidání půl plynu, poté přestane jít. Myslíte, že je to čerpadlem?Vedení je vyčištěné, průchozí.

Připojit reakci

27.4.2010 20:07

Tak to je asi bohužel po smrti, také už mne to potkalo.

Připojit reakci

27.4.2010 20:40

Tak myslim ze cerpadlo spatne nebude pokud dava na pul plynu, to by nedavalo vubec, tady bude zrejme spatne nastaveni, usuzoval bych na spatne sestavene cerpadlo, potreba vydelat a zkontrolovat ovsem odbornikem, pokud jste to ovsem nekontroloval z trubky a usuzujete ze vic jak na pul plynu nejde nafta protoze to zhasne tak muze byt mala davka.

Připojit reakci

27.4.2010 21:08

Pokud se v motoru někdo hrabal, mohl při demontáži čerpadla špatně usadit regulační hřeben čerpadla oproti regulátoru otáček.

Jistotou by byla kontrola čerpadla mimo motor na stolici, aby se vyloučily vedlejší možné nedostatky palivové soustavy.

Připojit reakci

roy 300 (1) - xxx.xxx.234.47 (?)
28.12.2010 13:50

Aho všichni co máte Holdra.  Potřeboval bych radu. Prasklo mi lanko od spojky a tak sem s tím dokuckal do garáže a tam zaparkoval s tím že se do toho pustím hned jak bude chvilka volna. Ovšem když jsem přijel s tím že mam v ruce nové lanko a jen ho vyměním byl se překvapenej tím že tam bratr nandal nějaké jiné které pochystal sám z nějakého starého no každopádně že prý to nefunguje. Tak sem odšrouboval odlitek na setrváku spojky a zjistil že mam asi prasklou přítlačnou vydličku co tlačí na ložisko. Nemáte někdo nejaký pohled na tuto spojku nebo radu jak ta vydlička vypadá? Já podle toho co jsem vyděl tak bych řekl že ta vydlička měla být z obou stran ložiska a já tam mam jen jednu packu takže když se packa nandá do držákuco je připojený k ložisku tak tam nedrží a sklouzne za ložisko do přítlačáku což je špatně, jak to opravit a hlavně kde sehnak novou spojkovou vidličku co je u setrváku?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.198.153 (?)
15.2.2011 20:13

Zdravim mam stejny problem se startama jako vy, nevim jak je vas prispevek stary ale dnes (15,2,2011) je to asi tyden co jsem objevil na bazaru nabidky zhavici svicky pro motory slavia TK. S pozdravem Karpíšek

Připojit reakci

15.2.2011 20:59

Mám tam svíčku z Alfy Romeo za 135 Kč, přechodku jsem si vysoustružil, je to drobnost.

Připojit reakci

Karolína Bachurska (1) - xxx.xxx.173.67 (?)
28.3.2011 22:36

Dobrý večer pánové,

prosím moc o radu, tedy lépe napsáno rady... kamarád z Polska si koupil malotraktor a "odrovnal" nějaká ložiska, shání je co nejlevněji... problém je v tom, že překlad odborných názvů z polštiny do češtiny mi činí potíže... proto jsem se zaregistrovala na tomto serveru a prosím vás o pomoc... jediné, co vím je, že ložiska sousedí (nebo navazují, nebo jsou součástí) nějaké klece a poslán mi byl nákres klikového ústrojí... pomůžete mi někdo se zorientovat, alespoň v názvech? Děkuji moc!

Obrázky:
Ložiska
Ložiska
Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.11 (?)
15.2.2012 10:47

Zdravim panove, mam k Vam dotaz. postavil nebo jeste stavim trakturek a udelal jsem pist, krouzky,tesneni spojku i lozisko ale motor jsem nerozebiral, pratele mi rikaji ze v nem jakoby chrasti, pry to jsou loziska na klice, tak se chci zeptat co stoji a co jeste se tam vse meni kdyz uz to rozdelam tak at to je top! diky za rady je to TK 14

Připojit reakci

host - xxx.xxx.148.104 (?)
17.2.2012 6:19

Zdravím Vás, pán Kohoutek alebo niekto kto mi poradí, dal som si spraviť to žhavenie a ide o to že to je zapnuté len cez klúč, tlačítko a samotná žh.sviečka či je to dobré, robil to riadny auto-servisák teraz už dôchodca a ked som sa pýtal na relátko povedal že to absolútne netreba, že by to bolo moc komplikované že to autá majú túto automatiku a cez poistku tiež že to nemusí byť?A ešte ohľadom tej m.a p.závislosti ja som úplný laik do toho ale práve včera som to skúšal na snehu mal som vytiahnutú(vypnutú)páku vzadu na náprave a zapol som pákou k sebe naľavo nad spojkou pohon zadných kolies a oni ťahali no po chvilke smýkania na snehu,(pomáhal som tomu aj uzavierkou na pred.náprave)zrazu prestali zadné kolesá ťahať, znova začali ťahať až ked som tú páku v zadu zastrčil do vnútra čiže zapnul a páka nad spojkou bola stále zatiahnutá k sebe(zapnutá)ja stále nerozumiem tomu fungovaniu, môžete mi to ešte nieako vysvetliť?Ľ.K.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.114.167 (?)
25.8.2012 12:45

dobrý den mám TK -14 taky a je to suepr pomocník o kolo baráku  a je velmi usporný ale chtělo by to víc kobyl pak mám ešte 8011 crystala ale za něj nemám pluh  takže vorám TK aa na nej je to hroznej nátlak tak bych chtě skusit  narvat tam motro z multikáry co myslíte? 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.199.3 (?)
16.2.2014 17:26

kolko hidralickeho oleja sa dava do sustavi tz 4k 14

Připojit reakci

host - xxx.xxx.232.64 (?)
19.2.2014 20:51

6 litrov a nalieva sa do 1/2 nádrže.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Zádový motorový rosič Farm 3S41.9.2014305
Güde Vintec High Wheeler 510 BS 675111.9.2014724
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů571.9.201418201
T4 K14 vs TZ4 K143501.9.2014405201
TK1211.9.201490
Seřízení otáček motoru Honda GCV 13591.9.20143507
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti 1181.9.201453180
Husqvarna R152 SVH nebo něco jiného?1431.8.201413202
Zahradní rider Stiga nebo Castle Garden1031.8.2014943
Jakou sekačku na pozemek 250 m21830.8.20142732
Sekačku Hecht s OHV motorom alebo B&S 2429.8.20145207
Křovinořez Homelite HBC 45 SB1029.8.20149888
Náhradné diely 629.8.20142567
Problém s křovinořezem2529.8.20142091
Stihl 011AVEQ428.8.20141049
Motor Tecumseh12627.8.2014200891
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T2527.8.201415238
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?4327.8.201470785
MF 70 - vyorávač zemiakov326.8.2014867
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium1026.8.20145921
Honda Vs. Briggs&Stratton12325.8.201469234
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 144925.8.201476572
Krovinorez Demon RQX520R2924.8.201427694
Agzat - vysoké otáčky nespadajú323.8.2014428
Vysoký živý plot3123.8.20143791
Kosačky Gardena Powermax: rukoväť - spínač?822.8.20145776
Rider XF 140 HD422.8.2014418
Hecht 548SW v D-testu2221.8.201414755
Ohnutá kliková hřídel3921.8.201442037
Stiga Estate 6102 HW vs CastelGarden XT 220 HD120.8.2014239
Nepravidelny chod motora B&S520.8.2014533
Jikov 1447 DVCE 1519.8.201410613
Úprava malotraktora7419.8.201422319
Mazání ložisek klikového hřídele pily519.8.2014479
Křovinořez Dolmar MS4010 nebo MS4510 nebo jiný?1919.8.20142988
Prosím o radu - BaS 675 190cc518.8.2014407
GTM Professional 500 SP1 SC H218.8.2014298
Díra v převodovce 318.8.2014416
Zádový motorový křovinořez BMS415-S 317.8.2014332
Technika orby23317.8.2014269752
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Paliva a motorové pily, topení, krby a kamna, komíny, zateplení a úspory energií
HQ 560xp nebo stihl ms 3621.9.2014
HQ 560xp nebo stihl ms 36231.8.2014
HQ 560xp nebo stihl ms 36231.8.2014
HQ 560xp nebo stihl ms 36229.8.2014
HQ 560xp nebo stihl ms 36229.8.2014
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Reklama | Podněty a připomínky | Kosmetika
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2014