Oprava hydro prevodovky



host - 242.46 (?) 
26.7.2011 11:41, zobrazeno: 12522x

mam problem s hydro prevodovkou zo zahradného traktora Husqvarna, netaha to a do kopca je problem sa pohnut je to prevodovka s ovládaním na podlahe je to typ 328-0650, vyrobca SULLIVAN, IL. USA tu je jej nakres. Neviete čo tam treba vymenit, alebo co sa v podobných prípadov zvykne menit? dakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 89.92 (?), 26.7.2011 16:32

Zdravím, olejové netěsnosti zapříčiněné opotřebováním součástek sestava 13, 23, 26 mají za následek špatnou účinnost převodovky, filtr 34 se mění vždy při rozborce převodovky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 242.191 (?), 26.7.2011 18:30
meni sa to cele alebo sa to da zrepasovat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 28.210 (?), 26.7.2011 20:45

Zdravím, vyměnit. Vím, jsou to nejdražší díly v celé převopdovce. Několikrát jsem zde na foru varoval majitele strojů s hydropřevodovkami, že trakror není tahač nákladů ani buldozer. Šetrné zacházení a plynulé rozjezdy na obě strany prodlouží životnost několikanásobně. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Pavel Kubla - (1) - 207.14 (?), 3.5.2014 14:54

zdravím, mám podobný problém. chci převodovku opravit (repas). Nemáte někdo dobré reference na firmu nebo zámečníka? Mám několik tipů z webu: Josef Zíma, Rychnov nad Kněžnou nebo Zahradní technika, Lanškroun. Pokud znáte a máte nějaké reference - dobré i špatné, prosím napište. Děkuji Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika