Nový křovinořez Stihl 240 dotaz



host - 221.76 (?) 
10.6.2015 17:45, zobrazeno: 3859x

Dobrý den 

pořídil jsem si na chalupu tohoto  neskutečného dravce Stihl 240 a prodejce nám ještě za 7 stovek přišrouboval z 260ky ergostart takže luxus.v současné době máme vyjetých asi 30 nádržek a všiml jsem si, že kovoniřez jde čímdal lépe do otáček apodobně.Avšak ted se ptám je normální když u zahřátého motoru   jedu na plný plyn a posléze když jej pustím tk motor ještě nějakou dobu jede ve zvýšených otáčkách a až pak najednou skokovitě klesne na volnoběh? Nepadá tedy na vlonoběh ihned (mám jen strunovou hlavu)  Pokud mi tu valná většina napíše, že by stroj chtěl seřídit naložim do auta a necham jej seřidit u prodejce na dilně. Děkuji 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 49.245 (?), 10.6.2015 18:28
To se stává, když jedete v zátahu a pak mu najednou povolíte, tak si "doběhne".Při protočení na místě se to nestává.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 221.76 (?), 10.6.2015 19:53

ahá takže prostě chování je v pořádku??  super Děkuji za info. jen jsem si to chtěl nějak ověřit a jsou zde lidé kteří mají odsekání s timto strojem mnohem více.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 11.6.2015 8:07

Zdravím, strunová hlava má jen malou setrvačnost a tak by měl motor reagovat na ubrání plynu okamžitě. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 37.252 (?), 12.6.2015 1:55
Motor nema se setrvačností nic společného co se týče dotazu-když přidáte krátce plyn i třeba s kotoučem, po ubrání klesnou otáčky okamžitě, rozepne spojka a kotouč dobíhá, ale jde o motorový doběh-vyžínám taktéž a po zátahu je to běžné, že motor jakoby zaváhá a pak klesne na volnoběh, stává se mi to právě při vyžínání.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika