Nevlastnite někdo křovinořez Talon? Potřebuji pradit.



Stránky: 1,  2   
host - 7.71 (?) 
7.7.2007 11:07, zobrazeno: 23450x
Potřeboval bych poradit ohledně tohoto křovinořezu,jaký má výkon (KW) a jestli dobře pracuje.Nemáte někdo nějaké informace či zkušenosti s touto značkou? Dík moc za radu
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 212.22 (?), 7.7.2007 11:47
Podívám li se kdo to prodává, tak třeba suprmarket Eva uvádí v reklamě nepravdivé informace.

Je to sice "levné", ale nevím zda se vůbec jedná o křovinořezy. Kvalitativně to bude dno. Pokud to nebudete používat dvě hodiny ročně dal bych od toho ruce pryč.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.57 (?), 10.7.2007 12:35
Má rada zní: bít se do hlavy co sem to koupil, nabo shánět servis kdo to zpravuje, já o žádném nevím.
Zdeněk. Orlová
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.62 (?), 3.8.2007 22:28
Muhehe, já ho mám třetí sezonu a spokojenost. Mě vždycky dojímají rady typu "to bych si nikdy nekoupil" nebo něco podobného a přitom nikdy neměli žádný křoviňák v ruce. Pokud to máš na sečení menšího pozemku, tak to je ideální stroj. Na to nepotřebuju křoviňák za desítku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 70.81 (?), 6.6.2011 17:52

Seču s ním již 5 let okolo domu, plotu, zahrádek a tak podobně. Pro větší pohodlí při práci jse si koupil lepší kšandy poněvadž někdy seču i celý den v kuse. Dřív jsem si půjčoval od taťky oranžový značkový cca za 16 000,- a teď seču svoji amerikou a nevidím v tom sebemenší rozdíl oba křovinořezy o obsahu 32cm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.78 (?), 14.8.2007 16:07
Vlastním ho rok a celkem jsem spokojený. Žádná porucha. Mohl být lépe vyřešený závěs na záda, ale za ty prachy... 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 119.62 (?), 25.8.2007 20:20
jj, a taky antivibrační spoj mezi řidítky a tyčí... Po hodině sekání už mě brní prsty. A další špatně řešená věc je pojistka (aretace) plynu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.11 (?), 1.6.2011 19:58

Mám Talonku už pátou sezonu a žádný problém

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 60.236 (?), 14.6.2011 18:50

Po šesti letech popraskaly palivové hadičky. Sehnat nové je nadlidský úkol.

Ještěžě pracuji ve firmě, která se výrobou hadiček zaobírá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 244.2 (?), 13.7.2011 13:41

když je něco padělek = tedy neznačková kopie, tak se ND sehnat nedají, dokud nezjistíš co kopírovli i s chlupama.

Pak zjistíš, že ta součástka co se porouchala je právě ta jedna z tří ošizených. První jsou zádové poruhy, druhý úhlová hlava a mačeta a třetí Tebou zmíněné hadičky a filtr paliva.

Někdy má někdo štěstí, že poruchovou součástku v rámci urychlaní reklamace dovozce vezme z kompletního výrobku a pak když má takovýchto nekompletních výrobků 5 a více kusů pověří zlaté české ručičky, aby mu to kvalitně dokompletovali. Pak to třeba koupíš s kvalitními hadičkami a zádovými popruhy Partner-Husqvarna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika