Nějaké zkušenosti s m-tronic u křovinořezu Stihl?



host - 221.235 (?) 
26.5.2014 22:09, zobrazeno: 6225x

Chtěl bych koupit nový křovinořez Stihl FS 460 CE-M, který má elektronické řízení motoru. Nevím, co to v praxi dělá. Bude to za mě víc hlídat otáčky, abych to nepřetěžoval, je to v praxi přínosné nebo spíš k vzteku, že to moc zasahuje do práce s plynem a neumožní to tak vytočit. Zkrátka jestli to má smysl nebo radši koupit model bez m-tronic. Doteď jsem měl FS 55 a FS 360, ale potřebuju něco silnějšího.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 221.235 (?), 30.5.2014 19:18

Tak už ho mám doma. Ta elektronika do toho nijak viditelně nekecá, neomezuje mě při práci s plynem. Jen si sama pozná studený a teplý start a nemusím tak ručně spínat sytič. Po všech stránkách vylepšený model proti mé předchozí FS 350 (předtím jsem napsal omylem 360). Jen je o něco těžší. Ale má lepší postroj na dvě ramena, tak se váha líp rozloží a v praxi to není problém. Po dnešním prvním sekání strunou jsem nenarazil na výkonový problém, u mé už utahané či jen zanesené 350 se to u velkých drnů hodně zpomalovalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.105 (?), 2.6.2014 2:26
Vpodstatě je to chytrý sytič, který pozná jestli ho stroj potřebuje nebo ne a ohlídá si optimální směs při postupném zanášení vzduchového filtru, který se nečistí, jen mění, mě vydrží sezónu-to je cca 6ha travnatých ploch, v lese to bude déle.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika