Nastavení ventilů



host - 96.250 (?) 
27.6.2013 20:17, zobrazeno: 8859x

Prosím potřebuju radu.Vlastním sekačku Husqarna Royal 153 S musel jsem nechat zavařit spodní díl a při nasazování mi vyskočilo ozubené kolo které zvedá ventily když jsem ho vrátil zpátky tečkou(tečka je na ozubeném kolečku kliky) na žlábek (žlábek je na plastovém kolečku které otáčí vačkou) motor má vysoké otáčky.Může mi někdo poradit?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 239.58 (?), 29.6.2013 13:22

Zdravim, máte špatně základní nastavení mechanizmu regulace otáček, nebo jste pružiny regulátoru nevrátil na původní místo. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.1 (?), 6.7.2013 21:34

v rozvodech to nebude spise se podivej na pruzinu ovladani omezovace otacek je zavesena na tenkem plisku a stava se ze ji pri demontazi motoru natahnes a regulator ti pak nestahne otacky 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 167.77 (?), 7.7.2013 17:39

Ozubené kola vůči sobě máte nastavenésprávně, Jestliže má motor vysoké otáčky tak problém bude v pružinkách, které regulují klapky karburátoru. Ty jsou spojeny s tahélkem regulátoru otáček a většinou zde je problém s otáčkami. Kdyby byly ozubené kola vůči sobě ve špatné poloze tak by se nedal motor nastartovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika