Narovnani noze u sekacky



host - 228.133 (?) 
21.12.2012 10:20, zobrazeno: 6170x

Zdravim, potreboval bych poradit s nozem u sekacky. Povedlo se mi v lete vzit obrubnik a nuz se mi trochu rozhodil. Rozhodil se tak, ze sekacka nyni seka jednu stranu vice a druhou o neco malo mene. Jedoduse receno, sekacka za sebou nechava takove pruhy. Mate nejaky fugl, jak nuz vyskove srovnat? Nebo musim poridit nuz novy? Predem diky za tip. Jirka.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 232.60 (?), 21.12.2012 22:20

Zdravím, to si opravdu myslíte, že by to mohlo být ohnutým nožem? Výška sečení bude tak vysoká, jak je nejnižší bod nože a to po celém obvodu. Zkontrolujte si šeřízení koleček, to je jedinná možná příčina nestejně vysokého střihu, předpokládám, že se nepoškodilo uchycení celého motoru. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.192 (?), 24.12.2012 12:33

Mě se kdysi na elektrické sekačce při nárazu na beton protlačily upevňovací šrouby motoru v šasi na jedné straně. Čili se nahnul motor s nožem v šasi a sekačka také dělala pruhy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.89 (?), 24.12.2012 12:43

ja jsem narazil na zatlucený roxor v trávě a odnesl to motor - ohnutá hřídel, o noži se nam cenu bavit ten byl KO, takže novy nuž, rovnání hřídele sekačka sekala ještě asi 6let ale nebylo to ož ono :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 224.18 (?), 24.12.2012 13:58

Taky si myslím, že by to mohlo způsobit ohnutí šasi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika