Náhradní díly na motor honda gxv 160



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 102.147 (?) 
19.1.2016 20:21, zobrazeno: 45107x

Zdravím všechny.Mám problém s opatřením náhradních dílů na motor Honda gxv 160.Nedokážu nikde dohledat kde tyto zakoupit, žádný katalog ani ceník snad až na pár věcí u nichž se ale nedá identifikovat jsou vhodné zrovna na můj motor, je to ten první montovaný ještě s červeným plech. krytem.Potřebuji píst s kroužky, regulátor otáček /je dost volná díra v silonu a tak zřejmě nepracuje jak má a i rozstřik oleje asi nebude ideální/ a ještě pár dílů.Byl bych moc vděčný kdyby mi někdo znalý poradil-mě se to v té internetové džungli prostě nepodařilo.Děkuji za každý tip a radu.Ahoj Logo.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 9.6 (?), 19.1.2016 20:44

Obrovské množství dílů má zahradales.cz, třeba tam najdete to, co potřebujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 147.46 (?), 19.1.2016 22:02

Jo, najdu tam vše co nepotřebuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.106 (?), 20.1.2016 6:36
Píst s kroužky u nich koupíte, taky těsnění pod hlavu, ojnici, filtr, těsnění, tlumiče atd. Regulátor otáček u nich nekoupíte, zkuste poptat, posledně neměli. A ty ostatní díly jaké?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 102.147 (?), 21.1.2016 10:33

Dík, už jsem se díval-ten píst má trochu jiné parametry/vrtání udávají 67,8 oproti mým 68,širší stírací kroužek-což asi není problém, dno pístu shora odlehčené a já mám rovné/.Napsal jsem jim dotaz tak čekám jak se vyjádří.Zdalších dílů potřebuji gufero na kliku, příslušná těsnění aten zmíněný regulátor.Ten bych se v nejhorším pokusil opravit.Hlavu mi slíbili opravit na Mělníce tak to snad udělají i novými ventily.Víte jsem z toho trochu vedle, jsem totiž motorkář a jsem zvyklý že na svou Suzuki seženu všechno a to třeba i maličkosti jako matky upev.pásky a pod. o motor.dílech ani nemluvě.Snad to nějak posháním, jsem přesvědčen že ty věci k mání jsou Honda je obecně jedna z nejsolidnějších značek, jen dostupnost u nás-mám na mysli díly na zahr. techniku-je bohužel asi špatná.Eventuelně se ozvu jak jsem dopal. Zdravím Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.106 (?), 21.1.2016 10:56
Logo v origálních dílech bys musel přitlačit, tj jiné ceny a mají všecko díly jsou. Beru neorigo díly, není s nima problém. Komunál se může rozhodnout, jaký díl chce. Neorigo díly se nedělají na celý motor a musíme koupit origo díl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 147.46 (?), 21.1.2016 17:08

Máš vůbec představu, jak se co a v jakém množství za časovou jenotku vyrábí a jak tě veme na hůl výrobce a násobně prodejce. Je zhovadilá zlotřilost, prodávat kousek papíru za 5 - 7 burů, když mašina z kotouče papíru vyseká těch pitomostí 1,3 melounu za šichtu. Připadá mi, jakoby byly ceny stanoveny za ruční vystřihování s velkým navýšením ceny za přesnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 21.1.2016 18:24

OPRAVA!!! Ty bůry přejmenovat na pětky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.147 (?), 25.1.2016 12:39

Sakra chlapi to opravdu nikdo nepotřeboval opravit motor gxv 160?Vím že se o něm říká že je skoro nesmrtelný ale občas přeci všechno potřebuje něco dát do cajku a někde se ty díly sehnat musí i když třeba drahé.Já to zdědil po tátovi a ten údržbu dvakrát moc neřešil a přezto to není tak hrozné -válec krásně hladký bez rýh a neprojetý, píst má stopy po otěru ale není to tak zlé asi by mohl v pohodě zústat jen bych ho raděj vyměnil když už je to rozhozený.kroužky vypadají celkem dobře.Nejvíc se mi nezdá regulátor otáček který má volný otvor v tom plastovém ozub. kole/asi 0,12 -0,14 mm/ ten bych vyměnil v nejhorším zkusil vypouzdřit ale nejsem si jist výsledkem.Hlavu s ventily mi snad opraví na Mělníce, jen to gufero na kliku mě štve-blbost za pár kaček a obchodníci jsou nějak mimo.Takže takhle se to má a co tedy s tím? Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 25.1.2016 13:09

Dobře, neřešme cenu a co třeba Hondastroje.cz?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika