Motúčko - elektrické kolečko



host - 146.162 (?)
22.6.2016 16:22

mám ho už dva roky a baterie mi vydrží na celý den, kdy s ním navozím z lesa cca 2-3 metry dřeva, večer ho připojím na nabiječku a ráno je zase ve formě, je mu celkem jedno jakým terénem s ním jedete. přídavná kola nemám a ani si je pořizovat nebudu, vzhledem k tomu že jezdím přes kořeny spadané větve atd. tam by se asi sekali.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
host - 140.103 (?), 1.3.2016 14:36

Zdravím, zalíbilo se mi tento výrobek, na youtube to vypadá dobře, silně uvažuji o pořízení modelu "Fishing speciál, plošinka pro rybáře" moc se mi líbí funkčnost ty kolečka v zadu a rozebiratelnost, měl bych to pro vožení klacků z lesa k cestě a naviják bych chtěl použít na proorávání řádků brambor, nevíte kde by bylo možné vidět a vyzkoušet tento model naživo??? Zajímá mě hlavně pevnost aby to nebylo z tenkostěných jeklíků co se hned ohnou. Nevíte jestli jde tento model také dovybavit navijákem a silnějším 300W motorem???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 52.221 (?), 4.3.2016 10:41
Uvažuji o motůčku do lesa. Můžete se podělit o výdrži baterie, době nabíjení, přídavných kolech a tak co vás napadne, děkuji. Mám v lese spoustu dřeva na stráních kus od cesty.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 146.162 (?), 22.6.2016 16:22

mám ho už dva roky a baterie mi vydrží na celý den, kdy s ním navozím z lesa cca 2-3 metry dřeva, večer ho připojím na nabiječku a ráno je zase ve formě, je mu celkem jedno jakým terénem s ním jedete. přídavná kola nemám a ani si je pořizovat nebudu, vzhledem k tomu že jezdím přes kořeny spadané větve atd. tam by se asi sekali.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Zahradnik72 - (28) - 84.204 (?), 27.2.2019 12:25

Navážu na starší, nicméně platný příspěvek. Koupil jsem jej (Motůčko, pozink, pozink korba, motor klasik) asi před 1,5 rokem, přes zimu je zazimované a přes seónu ho používám já, manželka i 13-14 letý syn.

Přidělal jsem si svoje pomocná kolečka (asi za 600 Kč, nejsou řiditelná) a kdokoli na tom uveze cokoliv. Cena je teda mastná, ale opravdu pomůžou. Pochopitelně, ten, kdo vytáhne kolečka jednou za rok, tomu se to nevyplatí.

My dáváme dohromady velký pozemek, kde je hodně kamení, suti, bordela a tak se pořád něco veze sem a tam.

Pomocná kolečka ubírají sílu a snižují výdrž baterie (subjektivně, objektivně jsem to neměřil, ale musí se to projevit). Logicky nijak kolečku nepomáhám rukama, jenom jej vedu a motor to odedře všechno sám.

Bomba je jízda po neupraveném poli nebo podobném hrbatém terénu, to by s normálním kolečkem ani nešlo.

Celkově jsem spokojen, uvidím, jak dlouho (na věk) vydří baterka, nová stojí kolem 2000 Kč.

Pomocná kolečka jsem měl dvojí - šedá, pevná, drncalo to a pak jsem je vyměnil za nafukovací a je to pohodlnější.

Nafukovací kola
Nafukovací kola
Pevná kola
Pevná kola
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.47 (?), 27.2.2019 22:11
Sousedovi je okolo 75 let a diky tomuto kolečku si vozil beton k plotovým sloupkům do kopce na konec zahrady.Do té doby jsem tomuto výrobku nevěnoval pozornost, ale když na nabití dokáže lítat celý den, což oproti běžným aku výrobkům je to ze světa sci-fi,,kde použití počítají na minuty, řádově několik desítek minut a pak zdlouhavé dobíjení, tak od té doby nad ním uvažuji také-jako doplněk kdy se mi nevyplatí tahat traktůrek s vlekem, nebo potřebuji stejně kolečko, tak nakonec ta cena není tak strašná.Ale ocení to spíše starší lidi nebo někdo se svahem jako máme my.Vezmu-jedu.Neřešit startování, zapojování,palivo.Má to svoje výhody.A mít ještě les?Tak už to je doma, tam jsme se nadřeli nejvíc, nosit metry k dostupnému místu! Do lesa by jsem volil silnější se širším kolem, ale na zahradu bude stačit to slabší.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 16.94 (?), 30.9.2019 23:36

Tak ja som dal kedysi ty 4 stovky eurákov za základný model Motúčka, ale to nebudem nikdy smutný:

Motúčko si napríklad oddrelo vývoz materiálu z výkopu pre zavedenie kanalizácie - celý deň hore-dolu cca 50 m bez známok únavy baterky, to šípové kolečko ale používám už piaty rok na pohon agrokruhu, (vradil som do napájacieho kábla zástrčku z prívesu za auto), agrokruh spracuje zem, ohrnuje riadky, vozí ma dokola pri ručnom pretrhávaní v riadku (je špirálový, nejakých 196 m rozvinutej dĺžky), pohon je na to jak stvorený, maká za mňa (na akumulátor "od smeťáku") Naprostá spokojnosť, doporučujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.211 (?), 1.10.2019 8:57

Motúčko pracuje dobře, jsem spokojenZa dva roky jedna porucha motoru - opraveno v záruce. Před měsícem náhle ztráta výkonu - odešel akumulátor. Ale na nový si vcelku vydělal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 63.130 (?), 1.10.2019 22:23

Má sestra si motůčko na stará kolena koupila vloni a dodnes nadává... Nadává na sebe, že si jej nekoupila již v době, kdy bylo uvedeno na trh! Taky o něm uvažuji, kdysi se k němu vyráběla i sulka, pan majitel na jednom videu s ní jezdil po areálu firmy. Na můj dotaz ohledně sulky firma neodpověděla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
ZAmatér - (15) - 121.159 (?), 15.6.2023 22:54
Motůčko jsme koupili před osmi lety včetně bohatého příslušenství, zejména zadní řiditelná kola jsou k nezaplacení. Nejen, že kolečko nemusíme tlačit, nemusíme ho ani zvedat. Pro návštěvy ho řídím levou rukou ;) a kráčím vedle něj. Stálo to dohromady do 20 tisíc a dodnes nelitujeme. Zahrada je ve svahu, trochu větší, než zahrady u domů a vozíme nejen hlínu, štěrk, kompost, s bočnicemi i seno a slámu, dále dřevo ze sadu po ořezu, ale i nářadí na vzdálenější konce pozemku. Už je tam druhá baterka, nesmí se uložit na delší dobu částečně vybitá.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika