Motorový postřikovač Hecht 456



kamil17 - (1) - 111.65 (?) 
30.5.2013 18:57, zobrazeno: 8647x

 Dobrý den prosím Vás máte někdo zkušenosti s motorovým postřikovačem Hecht 456.

Nebo poradíte jiný motorový postřikovač za rozumnou cenu. Děkuji za radu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 165.5 (?), 30.5.2013 20:57

takychto cinskych modelov je dost... v Madarsku je to cenovo na urovni pod 100 euro... cize je to dost predrazene.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.242 (?), 31.5.2013 0:18

Dobrý večer,

záleží, co je u Vás Kamile, rozumná cena. Do 30.6. nabízí Stihl v akci rosič SR 430 za 13 tis. Kč. Pokud chcete rosit a nemít prostoje s opravami a reklamacemi čínských "aparátů", určitě bych se do něho nebál investovat. Bohužel za kvalitu se platí, ale zaručuji Vám, že budete spokojený. Pokud jde o náhradní díly a zastoupení firmy v ČR nemusíte se ničeho obávat. Stihl dodává na prodejnu náhr. díly do dvouch prac. dnů a cena je levnější, než u značkových konkurentů. Jsem člověk, který se ochranou rostlin zabývá profesionálně. Rosič Stihl SR 420(starší model) mám od r. 2008 bez, zatím žádné sebemenší poruchy, opravy a investice. Jak jsem koupil, tak s ním pracuji. Dolévám pouze palivo a vodu s POR do nádrže rosiče. V lesním hospodářství rosič používám na ochranu lesních sazenic před buření selektivnímy herbicidy-graminicidy (hubí pouze některé druhy trav). Osvědčil se mi na hubení invazních rostlin, jako je bolševník a křídlatka. Dál jej používám na ochranu menšího sadu.  Roman-Lesnictví a dřevařství

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 18.68 (?), 31.5.2013 7:31

Dobrý den. To na co se ptáte je ale rosič, nikoli postřikovač. S tímto strojem neuděláte přesný postřik, pokud byste jej někdy potřeboval. Zkuste napsat, na co jej vlastně zvažujete používat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika