Motorová kosa Ikra



host - 101.73 (?)
30.7.2014 14:10

Stejný problém s kotvou. Asi jen zbývá to hodit do koše, že?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 69.42 (?), 4.3.2008 9:29

Tak jsem volal do Bonasu a je lepší volat Prahu na tel.:724132005

Nový motor přijde na víc jak polovinu ceny nového plotostřihu, plus ještě poštovné, takže se to nevyplatí opravovat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 60.206 (?), 5.9.2011 21:51

Mám stejný problém, odešel nám elektromotor, respektive kotva. Rád bych věděl, zda se vůbec dá sehnat a kolik by stála.

Děkuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.73 (?), 30.7.2014 14:10

Stejný problém s kotvou. Asi jen zbývá to hodit do koše, že?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 127.98 (?), 18.5.2008 19:50

V loni jsem koupil v OBI Olomouc křovinořez IKRA BT 2640 a jsem s ním celkem spokojen.Pravda ale je problematické startování a to že je nebezpečný jsem se dověděl až nedávno.Hned jsem to otestoval a je to tak.Při manipulaci může dojít k vyskočení lanka od plynu a je možný ůraz.   Ted si musim dát pozor a provest nějakou úpravu nic jiného mi nezbyde.Přece ho "žebráčka "nehodím do šrotu ještě musí hodně trávy posekat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 24.175 (?), 20.5.2008 17:57

mam ju vyše 2 roky a niečo typ uz si nepametam ale ma 36kubikov a bez problemov sviečka je povodna menim iba silon a sem tam ked je zaneseny filter vzduchu tak ho vyčistim kosim znou raz za tyzden a som spokojny jedno pokosenie zahrady 2-3dcl strasne mala spotreba benalu-lejem do nej polo synteticky olej na motocikle 1:25

čo sa tyka štartovania treba si aj prečitať manual a nie len potahovať ručkou do bezvedomia teraz po zime ked som ju vytiahol na 5x uz startovala

čo sa tyka vybavi su tam nahradne tesnenia pod valec vyfuk karburator sviečkovy kluč, imbusi... popruch, silon atd... lahko sa znou kosi cela vaha je na popruhu po zime som ju len tak rozoberal a kontroloval tieto motorčeky mi nerobia problem venujem sa motocyklom a je to maximalne jednoduche hlava valca a valec tvoria jeden celok odpada tak zbytočne tesnenie pod hlavou, elektornicke bezkontaktne zapalovanie karburator vyfuk nič viac a to je zaklad uspechu čim menej tam toho je tym menej sa tam toho može pokaziť

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.213 (?), 15.6.2008 12:04

Koupil jsem křovinořez BT 2640 a nemůžu ho nastartovat, můžete někdo poradit co a jak?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 92.227 (?), 28.11.2008 9:43

Asi po 20 min sekání trávy za použití struny náhle poklesly otáčky motoru.

Při stisknutí páčky na přidání plynu-nereagovalo, unašeč se strunou se v trávě zastavoval. V opravně v Poděbradech si s tím nevěděli rady. Zkoušeli vyměnit i karburátor. Tvrdili, že píst a válec je v pořádku. Může mi někdo poradit? Děkuji. Svoboda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.134 (?), 6.5.2009 13:25

Musíte držet v polovině plyn a startovat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr 312 - (1) - 35.122 (?), 27.8.2010 20:12

Dobrý den mám ten samý problém poradil tady někdo co a jak?? děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.30 (?), 4.6.2011 10:12
Mám mot. kosu Ikra, asi dva roky bez problémů, jednou jsem musel mrknout na vymezující kroužky u hřídele, jinak bez problémů a spokojenost. Doteď. Když se motor zahřeje a dostane se do vysokých otáček, prudký pokles výkonu a chcípne. Jde nastartovat a vše se opakuje. Když jsem vybrousil a vyčistil svíčku, hodinu vše jelo normálně, na druhý den se pak problém začal opět opakovat. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to tam vypadá s pístními kroužky? Zdá se mi, že je cítit trochu jinak, než předtím, jakoby se přehřívala.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika