Motor 4T MTD ThorX 34 - nepravidelný chod



host - 204.240 (?)
3.10.2011 20:56

Dobrý den, mám doma sekačku MTD a zničeho nic přestal šlpat motor, nastartuje stěží, a jak naskočí tak po 10 sekundách zase,,zdechne",dnes jsem zkoušel vyčistit svíčku a vz.filtr, ale pak když jsem nastartoval, tak to byli jako rány z kulometu :-) dokonce vyžehl i plamínek z výfuku, nevíte co tomu může chybět??? mototrům rozumím jako koza hvězdám :-)

děkuji za jakoukoliv reakci

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Ondra78 - (3) - 6.158 (?), 27.5.2011 17:03, zobrazeno: 27017x

Dobrý den, mám tento motor v rotační sekačce, přesné označení 1P61PH. Tady je záznam chodu a zde fotky. Motor běhal 3 sezóny bez poruch a také bez údžby, pouze doplňování oleje. Našel jsem zde výborné video o čištění karburátoru Honda, u mého thorxu je asi kopie, tak postup by měl být stejný. Co udělat, aby motor běžel jako drív? Díky všem za dobré rady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ondra78 - (3) - 6.158 (?), 30.5.2011 20:55
Závada odstraněna Příčina: Nekvalitní palivo Alespoň jsem udělal kompletní údržbu na motoru. Kompletně vyčištěn karburátor, vyčištěna palivová nádrž, vyměněn motorový olej, vyměněna svíčka, vyměněn filtr vzduchu Info o motoru: motor: MTD ThorX 35 OHV - 1P61PH čtyřtaktní jednoválec objem: 123 cm3 výkon: 2,3kW otáčky: 2700 ot/min karburátor: jednoduchý horizontální plovákový regulace otáček: odstředivý regulátor uvnitř motoru zapalování: bezkontaktní
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 142.18 (?), 5.6.2011 22:38

Dobry den, dovolim si pripojit svoju reakciu, vcera som dokoncil opravu karburatora motora Thorx35. Kosacka bola v stave, ze sa nedala vobec nastartovat. Kompletne zaneseny palivovy system. Hlavna tryska bola az v takom stave, ze som ju musel odvrtat. Ten karburator je tak jednoduchy, ze som vyrobil hlavnu trysku nerezovej injekcnej ihly. Na 4x som trafil spravny priemer. Pri vacsom priemere bol motor "prechlastany" - nestupali otacky, pri mensom mal problem s naskocenim. Mam pocit, ze teraz ide podstatne lepsie ako predtym a netreba ani prekombinovanu americku (20 ci kolko otvorovu) originalnu trysku. Este k tvojmu : Iste si urobil dobre, ze si to vycistil, stacilo sa mozno pohrat s nastavenim pruzin na tej regulacii otacok. To, ze otacky kolisali hovori o tom, ze regulacia funguje. Len zotrvacnost tejto regulacie stacilo znizit nastavenim pruzin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.240 (?), 3.10.2011 20:56

Dobrý den, mám doma sekačku MTD a zničeho nic přestal šlpat motor, nastartuje stěží, a jak naskočí tak po 10 sekundách zase,,zdechne",dnes jsem zkoušel vyčistit svíčku a vz.filtr, ale pak když jsem nastartoval, tak to byli jako rány z kulometu :-) dokonce vyžehl i plamínek z výfuku, nevíte co tomu může chybět??? mototrům rozumím jako koza hvězdám :-)

děkuji za jakoukoliv reakci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika