Model HRX Honda



Martin Dan - (32) - 72.34 (?) 
3.5.2016 9:44, zobrazeno: 4591x

dobry den videl jsem včera spot v Tv na Hondu HRX, máte s tím modelem někdo zkušenosti? Zní dobře ale stojí dost a nemám zkešnosti

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 43.161 (?), 3.5.2016 16:22
Mám ji 5 let a nemohl jsem koupit lépe. Posbírá mokrou přerostlou trávu a koš napěchuje úplně celý. Ale většinou ji používám na mulčování, má 2 nože takže trávu uplně "rozšmelcuje" na prach a nic po ní nezůstane. Má plynulou regulaci mulčování a sběru, hydrostatický tempomat a podvozek ze speciálního plastu na který je celoživotní záruka. Byla sice dražší, ale za ty peníze je to kvalita. Já ji můžu pouze doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 0.86 (?), 3.5.2016 16:52
Honda je pro mě synonymum špičkové techniky. Moje Hondy mě nikdy nezklamaly. Lacinou chválu jste určitě nechtěl číst. Stroj chce řidiče na úrovni. Na nové John Deery jsme taky neposadili matláky. Dostali je nejlepší traktoristi. Ani Honda se neumí bránit lidské hlouposti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 3.5.2016 21:14

HRXky fungují skvěle, musím taky přidat svojí pozitivní zkušenost. Kudly nejsou vše, ale tady to funguje opravdu parádně. Můžu napsat, že když vyzkoušíte některou z modelů, už nebudete chtít nic jiného. Myslím si, že Honda a Stiga mají nej sekačky na trhu u nás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Martin Dan - (32) - 72.34 (?), 4.5.2016 8:59

Já jsem uvažoval i o Stize, ale upustil jsem od toho. Četl jsem tady nějaký diskuze- odešel pojezd, vydrří 3 roky, atd. Právě chci něco, co má svoji kvalitu. díky za názor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Martin Dan - (32) - 72.34 (?), 4.5.2016 9:01
děkuju za reakci, ještě mě napadlo, když zase prší- co mokrá tráva? dává to?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.38 (?), 4.5.2016 11:45
Tak v dešti jsem nesekal, ale když nemám jindy čas tak seču třeba ráno když je velká rosa a není problém. Sekačka má 190 ccm takže si s tím poradí a tunel má velký průměr takže se taky neucpává.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.6 (?), 4.5.2016 15:10

Dá to, ale všude se to lepí :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 4.5.2016 16:07

Zdravím, pokud by platila doživotní záruka na skelet, tak by jsme se vysokého věku nedožili. Minimálně 2x za rok měním nějaký skelet. Je pravda, že za hodně může obsluha ale pokud obsluha selže, tak kovový skelet nikoliv. Proč asi zaplatí honda za reklamu? Jediná minivýhoda plastu je tižší chod, protože lépe tlumí hluk. To samé platí o Vikingách ale rozhodně v menší míře. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 9.62 (?), 8.5.2016 20:21
Jako zastánce této značky, si myslím, že honda šlápla vedle.Plast pokud nepraskne, tak se poškrábe, prošoupe,zdrsni, jako nová je pěkná.Když je tvrdý, je odolný, ale ne houževnatý-praská, když je měkký, je ohebný, ale nemá nosnost.Nevěřím tomu, že to je srovnatelné s plechem, navíc je tento plast spíše ohebný, co jsem zkoušel, proto má samou plastovou výztuž.Radši plech, nebo lépe hliník-u něj jde díky odlévání udělat nejlepší proudění vzduchu, větší výhozový tunel a tam ta životnost fakt je.U plastu je tunel nižší, ale dohání to dvěma noži.Jen doufám, že to nemá závity do plastu, tak jsem to zas nezkoumal, ale kam jinam, žejo,ne vše bývá průchozí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika