McCulloch M155-107TC



McMichal - (4) - 206.207 (?) 
21.8.2013 12:02, zobrazeno: 5720x

Znáte tuto značku a máte někdo zkušenosti? McCulloch. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 143.51 (?), 22.8.2013 12:11

Dobrý den, značku znám vznikla v americe někdy v 50. letech dnes je to asi 10-15 let už pod Husquarnou. Kamarád má křovinořez a motorovou pilu. S motorovou pilou nemám osobní zkušenost, ale dle něho bezproblémová věc, s křovinořezem mám i osobní zkušenost - bezproblémové zařízení, pohodová práce, pokud se dá brát manuální práce jako pohodová wink. Obě zařízení má již cca 10 let a jak říká..jenom do toho lije benzin. Zrovna volím nový křovinořez na příští rok a vzhledem k tomu, že finančně se mi nechce jít do Stihlu pujdu do McC a to konkétně do B40B jestli nebude tedy na jaře něco typově nového... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.6 (?), 23.8.2013 0:02

Dobrý den. Křovinořez Mc Culloch mám dokonce již 13let.Bez poruchy funguje každou sezonu dosud! Za tu dobu se při používání k obsekávání rybníků, náletů z pozemku a sekání trávy v nerovném terénu 150x 150m ztratila krytka vzduch.filtru, nedbalostí upínací šroub čepele a možná nějaký šroubek z krytu, který se nahradil..Byla dokoupena ještě automatická hlava struny, ale stará(i opravená) je lepší! U mne ho cenovou hladinou a výkonem asi málokterý stroj nahradí až odejde

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 167.198 (?), 9.1.2014 8:52

Máme traktor 11 let,  sekáme 3000 metrů 2-3x týdně nerovný trávník, bez poruchy, jen běžný servis. Kupuji opět tuto značku.  Naprosto spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika