Malá sekačka 32cm



host - 43.253 (?) 
6.8.2012 16:35, zobrazeno: 3487x

Dobrý den,

přibližně po 8 letech se nám spália malá elektrická sekačka velikosti 31cm od spol.MTD. Když jsem ji tehdy kupoval, vůbec jsem nepředpokládal, že vydrží tak dlouho, což mile překvapilo. Byla to kompletně plastová sekačka, s motorem 900W, roztečí nože 31cm a celkovou hmotností 10kg. Velikostí a výkonem nám vyhovovala, protože se s ní posekala ta místa, kam se velká sekačka nevešla. Navíc byla poměrně tichá, dle papíru pouze 84 dB.

Nyní přišel čas na novou sekačku, Rád bych se opět držel této velikosti a zejména této hmotnosti a přirozeně elektrického napájení. Zároveň bych oslovil zde diskutující s dotazem na jejich zkušenosti s malou sekačkou. Zejména mi jde o ty pocitové, neměřitelné postřehy typu:

  • Sekačka se překlápí vzad, když je koš plný.
  • Do koše je po zvednutí víka vidět, jak moc je plný a případně lze trávu v koši rukou posunout vzad.
  • Citlivost elektrického spínač i na malé povolení madla
  • Jiné

Díky předem,

Honza

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 121.177 (?), 7.8.2012 17:47

Zdravím,

koupil jsem nedavno sekačku od Gardeny 32cm a jsem s ní spokojen.

Jak se ptáte na ten koš, tak musím říct, že se trochu vpředu zvedá, když je koš plný. Žádné drama to však není.

Sekačka je lehounká, jen se tlačí kupředu. Po odklopení víka je do koše vidět. Elektrika funguje jak má.

Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika