Kto je výrobcom kosačiek MTD?



host - 224.55 (?) 
15.5.2012 6:13, zobrazeno: 9301x

Prosím o informáciu o výrobcovi kosačiek MTD a majiteľov kosačky MTD SPK 48HW o nejaké vyhodnotenie používania v praktickom nasadení. Podľa parametrov vyzerá veľmi dobre, postrádam len špecifikáciu pojazdu (jednorýchlostný, viacrýchlostný, plynulý).

Ďakujem za každú informáciu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
ewerthon - (1) - 62.101 (?), 15.5.2012 10:05

Zdravím, mám vyšší model - MTD SPK 53 HW a pokud jste schopen si nekteré věci dodělat sám, tak spokojenost. Vybíral jsem podle poměru cena/výkon, jelikož mám velkou zahradu a málo peněz :). Sekačka seká výborně, dobře plní koš (ale to je spíše v závislosti na použitém noži). Po měsíci sice první závada, ale po domluvě oprava na počkání přímo u prodejce servisním technikem, takže spokojenost. Nevím jak u Vašeho typu, ale pozor zepředu na zakrytování prostoru nože. Je tam ocelový plech, přišroubovaný jen dvěma šrouby > najetí na překážku, např drn, znamená postupné ohýbání, až nakonec dojde ke kontaktu nože a plechu a následnému zničení nože. Já to po konzultaci s technikem vyřešil dvěma sváry, neboť dole to stejně nemá na záruku žádný vliv. Rovněž upevnění řidítek u sekačky si vyžádalo můj zásah a přidání dvou šroubů do, pro mne nepochopitelně prázdných předvrtaných otvorů. Jinak ovšem spokojenost, sekačka seká už dva roky každých 14 dní cca 2000m2 a po vychytání těchto much bez závad. Jen pozor na český benzín... nové motory Honda i Kawasaki jsou velmi citlivé > nepoužívat starší než 14 dní

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika