Křovinořezy s dělenou hřídelí



Stránky: 1,  2   
host - 93.3 (?) 
6.5.2012 15:38, zobrazeno: 23456x

Dobrý den prosím o radu jaké máte kdo zkušenosti s křovinořezem s dělenou hřídelí.Neuvolńuje se ve spoji? Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vjk - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (539) - 215.11 (?), 6.5.2012 16:14

Mám Hecht, nevímjaké číslo, ale s dělenou hřídelí dělají jen jeden model. Jestli bych mu měl něco vytknout, tak rozhodně ne uvolňování spoje... VJK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.66 (?), 6.5.2012 16:24
mam vyzinac i krovinorez, oba maji delitelnou hridel, kupoval jsem je prave kvuli tomu a problem s tim nemam, je to super.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 93.42 (?), 14.5.2012 21:04

tak já mám opačnou zkušenost, mám model 726t a, sice toho nasekal dost ale už tři roky jsou problémy, ve spoji se to rozpojuje, nejdřív jsem koupil hřídele asi za 1700,díly jsou v Mountfildu příšerně drahé a to nepomohlo a kdybych chtěl ted celé ty roury tak chtěli 5000,to už jsem nedal, tak jsem to přivařil všechno napevno a zatím seká... zkrátka dokut to jde tak je to dobré, ale potom radši koupit nový..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.173 (?), 15.5.2012 8:08

tak já mám hecht 143 bts a zatím s ním problém není a doufám, že nebude. v sobotu až přestalo pršet jsem s ním naběhl na zahradu 300m2 a trávu asi 30cm jsem s ním měl hotovou velice rychle. byla to první akce po zimě a chytl napoprvé a žádný problém. vibrace malé, únava po práci žádná. potom jednoduše rozpojím, lehce se pak čistí hlavně spodní část, která je nejvíc zanesená, naložím do auta anichž bych musel upravovat sedadla a popojedu pár km na další plochu, kterou udržuju, max. spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 190.131 (?), 15.5.2012 18:50

Zdravim. A ako dlho Mate ten Hect. Ma aj nejake muchy. Odisiel mi znackovy krovinorez, viac menej mu dopomohli v servise a do nejakeho draheho uz nemienim investovat. Kosite s nim tych 300 metrov alebo aj viac. Ja potrebujem pokosit tak okolo 1000 stvorcov a potom po kosacke okolo domu. Napiste ci by Ste toho isiel opat. Dakujem.

Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.173 (?), 16.5.2012 8:06

zatím nemůžu dlouhodobě hodnotit, začínám s ním druhou sezónu. seču toho s ním víc cca 800m2. kupoval jsem ho na zkulturnění roky neudržovaného pozemku doslova s pralesem. dokoupil jsem lepší kotouč a první nasazení bylo na tomhle pozemku a bez problému a hravě to zvládl. dřív jsme si půjčovali křovinořezy, většinou stihl, OM, ale ta přeprava je otravná, proto jsem koupil vlastní s dělitelnou hřídelí. jinak mám už asi devátým rokem vyžínač a ten jede bez údržby a bez servisu, je to grizzly, obdoba hechtu, proto jsem se toho nebál. navíc dostupnost servisu a dílů. olej používám hq XP.  zatím jsem nepřišel na žádnou chybu a doufám, že bude sloužit stejně dobře jako můj starý čínský vyžínač. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
AlexandrII - (8) - 224.17 (?), 21.5.2012 18:18
Prosím, mám dotaz na Hecht 143 BTS.Zajímá mě jestli je u tohoto tipu bowden, nebo torzní tyč. Děkuji za reakci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.66 (?), 21.5.2012 19:58

od roku 2010 má křovinořez dělitelnou tyč, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.114 (?), 21.5.2012 20:47

ked uz vyzinac s delenou driadelou tak by som asi riesil kombi system, cize moznost doplnit aj okopavac alebo plotostrih.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika