Křovinořezy Komatsu-Zenoah?



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 234.47 (?) 
9.10.2007 17:53, zobrazeno: 72256x
Chtěl bych se zeptat někoho, zda má zkušenosti s křovinořezy Komatsu Zenoah a jaké? Zda neví jaká je značka křovinořezů Komatsu Zenoah. Kolik let je v ČR a jak jsou kvalitní tyto stroje.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 90.130 (?), 9.10.2007 19:51

Dobrý večer,

mrkněte na toto: vyšlo to v pondělních Lidovkách

http://www.itest.cz/zahradni_technika/test-krovinorezy-2007.htm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.122 (?), 9.10.2007 21:40
Ne pane to nemá s testem nic společného.
 Je to pouze reklama pod názvem test a dost nechytře udělaná.
Četl jsem to až do té chvíle než jsem narazil na údajný nedostatek stroje který jim vadil a o kterým jsem se osobně několikrát přesvědčil, že se projeví po špatném smontování stroje.
Řekl bych že takový "test" dělá spíš ostudu dobrým strojům, které se tam také nacházejí. Důležitá negativa a i pozitiva tam mnohdy schází.
Nemá to ani úroveň reklamního letáku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 234.47 (?), 10.10.2007 19:04

Myslím, že to možná tak je. Samozřejmě je zcela nedostačující nějaký test z novin. Mě spíše zajímá praxe samotná a hlavně zkušenosti se zn. Komatsu-Zenoah. Ještě se zeptám jaký stroj Vy máte na mysli? Kterému uškodili?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.242 (?), 10.10.2007 20:22
to .2.122 to by mě taky zajímalo kterému stroji uškodili. Mě se to naopak zdá jako zajímavé porovnání. A pokud jste dobře četl - oni se rozhodně jako "testovací centrum" ani chovat nechtějí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.122 (?), 10.10.2007 22:13
Asi by bylo rychlejší odpovědět kterému stroji neuškodili.
Důležitých parametrů nalezneme mnohdy více na kdejakém letáku. Diví se na tím, že nějaký motor za studena kouří při poměru 1 : 25 . A vy znáte nějaký dvoutakt který za studena nekouří v poměru 1 : 25? atd... Takhle napsané nadhodnocení, jinde podhodnocení nebo dokonce uvést výsledky pocházející z neznalosti správně složit a seřídit stroj, se dá vysvětlit pouze snahou prodejce dostat lidi do své prodejny za každou cenu.
oni se rozhodně jako "testovací centrum" ani chovat nechtějí.
Je mi jasné že se jim jedná o zdokonalení reklamy a proto tam napsali slovo TEST!! Jenomže spousta lidí si může myslet že se o test jedná!
Myslím že nejsem daleko od pravdy když napíši "testovací komisaři" s těmito stroji nikdy nepracovali.
Nechci tím naznačit že  Komatsu-Zenoah je špatná značka, ale takovýmto nadhodnocením ublížili i jí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.130 (?), 10.10.2007 22:44

Dobrý večer,

mě se to zdá jako docela dobré porovnání a zhodnocení křovinořezů pro lajckou veřejnost z pozice běžného uživatele. Kde se posuzují první dojmy  a pocity z práce s vybranými stroji. Kdo má tu možnost vyzkoušet v jednu chvíli 8 strojů různých značek? Myslím si , že ani Vy pane 2.122 jste určite všechny tyto stroje v ruce neměl a proto říkat, že je to reklama na ty stroje, které vyšli nejlépe není až tak fér. I mě by zajímalo kterému stroji se odehrála ta újma o které píšete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 2.122 (?), 10.10.2007 23:22
Ale vždyť jsem to tam napsal! Pokud jste četl test celý, tak je vám to jasné.
Držet v ruce? To nestačí, to je potřeba vyzkoušet v praxi. Kdyby to vyzkoušeli v praxi, tak by toto nemohli napsat. I jako běžnému zákazníkovi stačí si porovnat parametry od výrobce a ze skutečných testů s "testem" a je jasné, že tu něco nehraje.
A jestli je něco nefér, tak zcela určitě sem psát různými způsoby adresy zavádějících stránek za účelem rozšíření reklamy!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.130 (?), 10.10.2007 23:37

Vážený pane!! 2.122

tady nás kolega žádal, o nějaké zkušenosti a skřovinořezem Komatsu Zenoah. Mě se dostal tento test pod ruku a proto jsem považoval za vhodné to na tuto diskuzi dát. Myslím si že toto je určitě od věci. A každý si může udělat svůj názor. Nikomu narozdíl od Vás nic nevnucuju, (že Vaše oblíbená značka nedopadla nejlíp, zato já nemůžu)  Vy jste asi "odborník", tak to pozor!!!! Mě je srdečně jedno jakou značku si kdo vybere, je to pouze jen jeho volba, jen se snažím podělit s něčím co jsem četl a mohlo by to někomu pomoci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.122 (?), 11.10.2007 9:03
Nezlobte se pane, ale ve vámi uvedeném článku jsem žádné zkušenosti nenašel. Našel jsem tam pouze informace zavádějící, ne úplné až lživé. Z článku je jasně vidět že má zcela jiný účel než informovat lidi o testu a to si myslím že zase tak od věci néni.
Není mi jasné co tu lidem vnucuji ! Snad to aby si dali pozor na takto zavádějící reklamu? Nebo aby si raději porovnávali při koupi parametry výrobců?
V takových "testech" vždy dopadne nejlíp ten stroj který chce někdo prodat a to bezpodmínečně. Jen se zkuste podívat na parametry co uvádějí výrobci (nebo opravdové testy) a zjistíte že Komatsu-Zenoah zase tak vynikajícně nedopadl.
Znovu opakuji že tím nechci nijak snižovat jeho úroveň.
Že jsem odborník říkáte vy, já pouze tvrdím že již opravuji mimo jiné všechny možné křovinořezy a to několik let a chtěl jsem jenom upozornit na to že jestli tento článek někomu pomůže, tak to je především prodejce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika