Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti po roce



host - 156.127 (?) 
2.6.2015 19:49, zobrazeno: 9284x

Snad to nezakřiknu. Na startování páčku nahoru, hned jak nahodí, tak ji dám dolů, tedy startuje bezchybně, dokonce na olej není vybíravá jako pila od konkurence, hlučnost přijatelná, smrad žádný, váha nevadí. Na pozemku přes 1 ha velice zanedbaném, kde byla tráva 6 let nesekaná se spoustou náletů a zašlapaného dřeva jsem začal křovinořezem, ale nějak mi nesedí sklon, mám 190 cm, popruhy pomalu pod bradou, motor pod paží a stejně se musím sklánět do roviny (velmi únavné), se strunou je to snazší. Už mám normu 2000m za hodinu při 1 lt benzínu a původní zahrada, která dřív na mne byla moc už je jen odpočinkem, prostě jsem nasadil jinou rychlost (level). Kupovat značkové? Dříve tchán zastupoval na veletrhu firmy Bosh, Hilti, Metabo a j., jenomže za minulého režimu a všechno už dosloužilo, když jdete do značkové prodejny dnes, tak se při reklamaci kroutí, že jste použil špatný olej, nebo do toho zasahoval a podobné výmluvy, to nemám zapotřebí, táhne mi už na 70, v Lidlu nesmlouvají. Ještě jeden poznatek, za dva měsíce jsem shodil 14 kilo, které fitko vám to dá? A pozemek s výhledem na Pálavu, ostrov bez sousedů, dokonalý vzduch a klid za to stojí.

Dnes se mi ale rozsypala hlava (ztratil jsem kryt a pružinu), jakou mám pořídit novou? aKu

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 102.219 (?), 10.7.2015 10:03

Koupil jsem na to hlavu od Husqvarny. Je to kompatibilní, neboli závit odpovídá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika